Olsztyn24 - Gazeta On-Line
Portal Informacyjny Miasta Olsztyn i Powiatu Olsztyńskiego

Olsztyn24
R E K L A M A
W E R S J A   M O B I L N A   O L S Z T Y N 2 4    P O L E C A M Y
Strona Olsztyn24 na urządzenia mobilne z ekranem dotykowym Projektowanie stron internetowych, tworzenie stron, agencja interaktywna NETTOM.com
R E K L A M A
Wydrukuj
wb | 2015-05-06 13:14 | Rozmiar tekstu: A A A

Bibliotekarze zapraszają do wspólnego świętowania Tygodnia Bibliotek

Olsztyn24
 
Ósmego maja, czyli w Dzień Bibliotekarza i Bibliotek, rozpoczyna się XII Ogólnopolski Tydzień Bibliotek, obchodzony w tym roku pod hasłem „Wybieram bibliotekę”. Filie Miejskiej Biblioteki Publicznej w Olsztynie przygotowały z tej okazji wiele atrakcji dla mieszkańców Olsztyna. Poprzez różne formy działań - wystawy, warsztaty, spotkania autorskie, kiermasze i akcje bookcrossingowe, zajęcia teatralne i wiele innych - bibliotekarze chcą pokazać, że warto każdego dnia wybierać bibliotekę, warto myśleć o niej jak o przestrzeni wypełnionej nie tylko książkami, ale też możliwościami!

Tydzień Bibliotek to ogólnopolska akcja, które opiera się na idei promowania czytelnictwa. Ma również na celu podkreślanie roli bibliotek w poprawie jakości życia, edukacji oraz zwiększanie prestiżu zawodu bibliotekarza i zainteresowania książką szerokich kręgów społeczeństwa.

Nim jednak rozpoczną się atrakcje Tygodnia Bibliotek, olsztyńscy bibliotekarze będą świętować Miejski Dzień Bibliotekarza. Tego dnia, o godz. 10.00, olsztyńscy bibliotekarze spotkają się w Bibliotece Wyższego Seminarium Duchownego Metropolii Warmińskiej „HOSIANUM” i Wydziału Teologii Uniwersytetu Warmińsko-Mazurskiego. W związku ze świętem bibliotekarzy, 8 maja filie MBP w Olsztynie będą zamknięte.
R E K L A M A
banner
Więcej informacji o propozycjach olsztyńskich bibliotekarzy będzie można znaleźć m.in. w naszej zakładce „Co? Gdzie? Kiedy?”.
Komentarze [0]
Nikt nie skomentował jeszcze tego artykułu...
Będziesz pierwszy?
Dodaj komentarz
Komentarze w Olsztyn24 pojawiają się po akceptacji moderatora.
Autor komentarza
Na podstawie Ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. Kodeks cywilny [Dz. U. z 1964 r. Nr 16, poz. 93 ze zmianami] - ochronie dóbr osobistych służą również pojęcia zniesławienia i zniewagi, które to działania są przestępstwami i popełnienie ich pociąga odpowiedzialność karną. Karane są one karą grzywny, ograniczenia wolności lub pozbawienia wolności, w zależności od charakteru przestępstwa. Redakcja Olsztyn24 nie ponosi odpowiedzialności za treść publikowanych komentarzy.
Media społecznościowe
Olsztyn24 w Google+
R E K L A M A
Najnowsze artykuły
Polecane wideo
Najczęściej czytane
Najnowsze galerie
RSS| O Gazecie| Nasze loga| Regulamin Olsztyn24| Kontakt| Reklama| Copyright by Olsztyn 24. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Pracuj.pl