Olsztyn24 - Gazeta On-Line
Portal Informacyjny Miasta Olsztyn i Powiatu Olsztyńskiego

Olsztyn24
R E K L A M A
W E R S J A   M O B I L N A   O L S Z T Y N 2 4    P O L E C A M Y
Strona Olsztyn24 na urządzenia mobilne z ekranem dotykowym Projektowanie stron internetowych, tworzenie stron, agencja interaktywna NETTOM.com
R E K L A M A
Wydrukuj
BWA | 2015-05-06 19:21 | Rozmiar tekstu: A A A

BWA Galeria Sztuki i Centrum Polsko-Francuskie zapraszają na spotkanie z André Jolivetem

Olsztyn24
Praca auorstwa André Joliveta (fot. BWA)
BWA Galeria Sztuki w Olsztynie wraz z Centrum Polsko-Francuskim zapraszają w piątek (8.05), o godzinie 12.00, do Galerii BWA, na spotkanie z André Jolivetem, artystą z Francji, który będzie mówił o książce artystycznej. Spotkaniu będzie towarzyszyła wystawa w holu galerii oraz film z prezentacją książek artysty.

O cyklu prac André Joliveta „Świat wysp”, malarstwie i poezji będzie mówił Kazimierz Brakoniecki, dyrektor CPF, który również poprowadzi spotkanie z artystą i będzie tłumaczem. Organizatorzy zapraszają młodzież, studentów oraz wszystkich zainteresowanych.

Książki artystyczne André Joliveta będą prezentowane w holu BWA do 15 maja.
R E K L A M A
banner
Zapraszamy!

******

André Jolivet (1964), francuski artysta malarz, twórca książek artystycznych. Mieszka w Bretanii, brał udział w licznych wystawach malarskich we Francji, Europie i na świecie. Autor ponad 200 książek artystycznych zwanych „Livres d’artiste”: oryginalne malarstwo na papierze do tekstów literackich autorów francuskich i zagranicznych (w tym polskich). Ostatnio wykonał „Le monde des ȋles. Peintures et poésie” (Świat wysp: malarstwo i poezja).

Komentarze [0]
Nikt nie skomentował jeszcze tego artykułu...
Będziesz pierwszy?
Dodaj komentarz
Komentarze w Olsztyn24 pojawiają się po akceptacji moderatora.
Autor komentarza
Na podstawie Ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. Kodeks cywilny [Dz. U. z 1964 r. Nr 16, poz. 93 ze zmianami] - ochronie dóbr osobistych służą również pojęcia zniesławienia i zniewagi, które to działania są przestępstwami i popełnienie ich pociąga odpowiedzialność karną. Karane są one karą grzywny, ograniczenia wolności lub pozbawienia wolności, w zależności od charakteru przestępstwa. Redakcja Olsztyn24 nie ponosi odpowiedzialności za treść publikowanych komentarzy.
Media społecznościowe
Olsztyn24 w Google+
R E K L A M A
Najnowsze artykuły
Polecane wideo
Najczęściej czytane
Najnowsze galerie
RSS| O Gazecie| Nasze loga| Regulamin Olsztyn24| Kontakt| Reklama| Copyright by Olsztyn 24. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Pracuj.pl