Olsztyn24 - Gazeta On-Line
Portal Informacyjny Miasta Olsztyn i Powiatu Olsztyńskiego

Olsztyn24
R E K L A M A
W E R S J A   M O B I L N A   O L S Z T Y N 2 4    P O L E C A M Y
Strona Olsztyn24 na urządzenia mobilne z ekranem dotykowym Projektowanie stron internetowych, tworzenie stron, agencja interaktywna NETTOM.com
R E K L A M A
Wydrukuj
d. | 2015-05-07 17:14 | Rozmiar tekstu: A A A

MOK zaprasza na inaugurację cyklu Osiedliska Kultury

Olsztyn24
Osiedlisko Kultury ponownie zawita na Dajtki (fot. Kamil)
Miejski Ośrodek Kultury w Olsztynie z partnerami zaprasza w najbliższy weekend (9-10.05) na festyny inaugurujące tegoroczną odsłonę cyklu „Osiedliska Kultury”. Pierwsza z imprez pod chmurką odbędzie się już w sobotę na Dajtkach, kolejna zaś w niedzielę - na Osiedlu Jaroty.

» 9.05, godz. 10.00-14.00, Osiedlisko Kultury – Dajtki
- teren Szkoły Podstawowej nr 18, ul. Żytnia 71

Festyn Rodzinny „Bezpieczni – Ja, Ty, My”
R E K L A M A
banner
W programie m.in.: pokazy służb mundurowych i ratowniczych, wystawa rzeźby Mieczysława Wojtkowskiego, także malarstwa, ikon, rękodzieła, modelarstwa i fotografii mieszkańców osiedla. Ponadto gry i zabawy sportowo-rekreacyjne, dziecięcy turniej piłki nożnej, pokaz tańca i koncert zespołu Po Godzinach.

» 10.05, godz. 12.00-16.00, Osiedlisko Kultury – Jaroty
- plac u zbiegu ul. Wilczyńskiego i ul. Janowicza

W programie: koncert uczniów Szkoły Muzycznej YAMAHA, występy dzieci z Przedszkola i i Niepublicznej Szkoły Podstawowej Art. School, pokazy taneczne Klubu Tańca Towarzyskiego „Muza” oraz Studia Tańca „FOCUS”, występ dzieci ze Szkoły Podstawowej nr 34 pt. „Piosenka na dobre i na złe”, spektakl dla całej rodziny Teatru Form Niezależnych Korzunowicz, pokazy hip-hopu i zumby oraz koncert zespołu Siła Bluesa. Zaplanowano również jarmark oraz inne rodzinne atrakcje.

Zapraszamy! Wstęp na wydarzenia jest wolny.

UWAGA: W związku z wprowadzeniem do polskiego porządku prawnego z dniem 25 maja Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z dnia 27 kwietnia 2016 r. nr 2016/679 (RODO) informujemy, że wyłączyliśmy możliwość komentowania artykułów w serwisie Olsztyn24. Wszystkie dotychczasowe komentarze wraz z danymi osobowymi komentujących - zostaną usunięte.
Osoby chcące wypowiedzieć się na prezentowane na naszych łamach tematy zapraszamy do komentowania na naszym profilu facebookowym oraz kanale YouTube.
Media społecznościowe
Olsztyn24 w Google+
R E K L A M A
Podobne artykuły
Najnowsze artykuły
Polecane wideo
Najczęściej czytane
Najnowsze galerie
RSS| O Gazecie| Nasze loga| Regulamin Olsztyn24| Kontakt| Reklama| Copyright by Olsztyn 24. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Pracuj.pl