Olsztyn24 - Gazeta On-Line
Portal Informacyjny Miasta Olsztyn i Powiatu Olsztyńskiego

Olsztyn24
R E K L A M A
W E R S J A   M O B I L N A   O L S Z T Y N 2 4    P O L E C A M Y
Strona Olsztyn24 na urządzenia mobilne z ekranem dotykowym Projektowanie stron internetowych, tworzenie stron, agencja interaktywna NETTOM.com
R E K L A M A
Wydrukuj Email
wb | 2015-05-07 23:54 | Rozmiar tekstu: A A A

Koncert na Światowy Dzień Czerwonego Krzyża i Czerwonego Półksiężyca

Olsztyn24
Koncert z okazji Światowego Dnia Czerwonego Krzyża i Czerwonego Półksiężyca | Więcej zdjęć »
W przeddzień Światowego Dnia Czerwonego Krzyża i Czerwonego Półksiężyca, Warmińsko-Mazurski Oddział Okręgowy PCK w Olsztynie zorganizował dziś (7.05) w CEiIK-u uroczysty koncert. Wydarzenie połączono z obchodami 70-lecia Polskiego Czerwonego Krzyża na Warmii i Mazurach.

W uroczystości udział wzięli m.in. marszałek województwa Gustaw Marek Brzezin, wicewojewoda Grażyna Kluge, wiceprezydent Olsztyna Jarosław Słoma, kurator oświaty Grażyna Przasnyska, komendant wojewódzki PSP st. bryg. Mirosław Rutecki oraz druh Grzegorz Matczyński reprezentujący strażaków-ochotników z Warmii i Mazur. Gospodarzami uroczystości byli Julian Osiecki - prezes PCK na Warmii i Mazurach oraz Andrzej Karski - dyrektor okręgowy PCK w Olsztynie.

W programie spotkania było wręczenie odznaczeń i wyróżnień wolontariuszom PCK oraz osobom, firmom i instytucjom wspierającym działania tej organizacji. Dla uczestników uroczystości zagrał i zaśpiewał znany w Olsztynie muzyk Paweł Ejzenberg.
R E K L A M A
banner
Na zakończenie uroczystości organizatorzy zaprosili na tort upieczony przez cukiernię Korona specjalnie na 70. rocznicę Polskiego Czerwonego Krzyża na Warmii i Mazurach.

Z D J Ę C I A
G A L E R I A
Komentarze [0]
Nikt nie skomentował jeszcze tego artykułu...
Będziesz pierwszy?
Dodaj komentarz
Komentarze w Olsztyn24 pojawiają się po akceptacji moderatora.
Autor komentarza
Na podstawie Ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. Kodeks cywilny [Dz. U. z 1964 r. Nr 16, poz. 93 ze zmianami] - ochronie dóbr osobistych służą również pojęcia zniesławienia i zniewagi, które to działania są przestępstwami i popełnienie ich pociąga odpowiedzialność karną. Karane są one karą grzywny, ograniczenia wolności lub pozbawienia wolności, w zależności od charakteru przestępstwa. Redakcja Olsztyn24 nie ponosi odpowiedzialności za treść publikowanych komentarzy.
Media społecznościowe
Olsztyn24 w Google+
R E K L A M A
Galeria zdjęć do artykułu
Podobne artykuły
Najnowsze artykuły
Polecane wideo
Najczęściej czytane
Ostatnie komentarze
Najnowsze galerie
RSS| O Gazecie| Nasze loga| Regulamin Olsztyn24| Kontakt| Reklama| Copyright by Olsztyn 24. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Pracuj.pl