Olsztyn24 - Gazeta On-Line
Portal Informacyjny Miasta Olsztyn i Powiatu Olsztyńskiego

Olsztyn24
R E K L A M A
W E R S J A   M O B I L N A   O L S Z T Y N 2 4    P O L E C A M Y
Strona Olsztyn24 na urządzenia mobilne z ekranem dotykowym Projektowanie stron internetowych, tworzenie stron, agencja interaktywna NETTOM.com
R E K L A M A
Wydrukuj Email
Elżbieta Fabisiak | 2015-05-08 11:43 | Rozmiar tekstu: A A A

Pamiętamy!

Olsztyn24
W koncercie wezmą udział m.in. uczniowie PSM I i II st. w Olsztynie

„Płomień rozgryzie malowane dzieje,
skarby mieczowi spustoszą złodzieje,
pieśń ujdzie cało” (Adam Mickiewicz)


Kiedy w roku 2012 Olsztyński Klub Soroptimist Internationale zorganizował koncert „Z serca, z domu, z pamięci” nawiązujący do tradycji wspólnego śpiewania pieśni patriotycznych, sala Auditorium Maximum wypełniona była po brzegi. Cieszyłyśmy się, że idea przypominania znanych i lubianych polskich pieśni wzbudziła tak duże zainteresowanie mieszkańców Olsztyna. I oto ponownie wracamy do tradycji kultury i historii narodowej podczas specjalnego wydarzenia artystycznego z okazji 70. rocznicy zakończenia II wojny światowej, 9 maja (sobota), o godzinie 17,00 w sali koncertowej Państwowej Szkoły Muzycznej I i II st. im. Fryderyka Chopina, przy ulicy Kościuszki 39.

Zapraszamy wszystkich, którzy chcieliby wziąć udział w koncercie „Pamiętamy!”, przygotowanym przez Szkołę Muzyczną, Olsztyńskie Soroptymistki i Liceum Sztuk Plastycznych. Wystąpią soliści, chór, zespół instrumentalny, zespół piosenki.W programie usłyszymy utwory m.in.: Piechotę, Rozkwitały pąki białych róż, Deszcz jesienny deszcz, Warszawskie dzieci czy Pieśń o Katyniu.

R E K L A M A
banner
Temu spotkaniu będzie towarzyszył szczytny cel pomocy uczennicy szkoły muzycznej, potrzebującej wsparcia. Każdy z przybyłych gości otrzyma śpiewnik, zawierający teksty pieśni i piosenek, które zaśpiewamy razem, bo to ma być nasz wspólny koncert.

Będziemy oczekiwać na Państwa z ogromną radością.

Elżbieta Fabisiak

Komentarze [0]
Nikt nie skomentował jeszcze tego artykułu...
Będziesz pierwszy?
Dodaj komentarz
Komentarze w Olsztyn24 pojawiają się po akceptacji moderatora.
Autor komentarza
Na podstawie Ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. Kodeks cywilny [Dz. U. z 1964 r. Nr 16, poz. 93 ze zmianami] - ochronie dóbr osobistych służą również pojęcia zniesławienia i zniewagi, które to działania są przestępstwami i popełnienie ich pociąga odpowiedzialność karną. Karane są one karą grzywny, ograniczenia wolności lub pozbawienia wolności, w zależności od charakteru przestępstwa. Redakcja Olsztyn24 nie ponosi odpowiedzialności za treść publikowanych komentarzy.
Media społecznościowe
Olsztyn24 w Google+
R E K L A M A
Podobne artykuły
Najnowsze artykuły
Polecane wideo
Najczęściej czytane
Ostatnie komentarze
Najnowsze galerie
RSS| O Gazecie| Nasze loga| Regulamin Olsztyn24| Kontakt| Reklama| Copyright by Olsztyn 24. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Pracuj.pl