Olsztyn24 - Gazeta On-Line
Portal Informacyjny Miasta Olsztyn i Powiatu Olsztyńskiego

Olsztyn24
R E K L A M A
W E R S J A   M O B I L N A   O L S Z T Y N 2 4    P O L E C A M Y
Strona Olsztyn24 na urządzenia mobilne z ekranem dotykowym Projektowanie stron internetowych, tworzenie stron, agencja interaktywna NETTOM.com
R E K L A M A
Wydrukuj
wb | 2015-05-08 22:26 | Rozmiar tekstu: A A A

Panie z talentami i... charakterem

Olsztyn24
Laureatki i organizatorzy gali | Więcej zdjęć »
Warmińsko-Mazurskie Stowarzyszenie Forum Kobiet, kierowane przez Irenę Petrynę, dyrektora szpitala pulmonologicznego w Olsztynie, po raz ósmy zorganizowało konkurs dla „charakternych” mieszkanek Warmii i Mazur. Dzisiaj (8.05) w Eranova - Miejscu Kreatywnej Aktywności poznaliśmy sześć laureatek konkursu. Panie z charakterem odbierały tytuły i przynależne do nich statuetki z rąk marszałka województwa Gustawa Marka Brzezina oraz wicewojewody Grażyny Kluge. Zanim jednak kryształowe figurki trafiły do rąk laureatek, musiały one pochwalić się przed zgromadzoną w Eranova publicznością osobistymi talentami.

W tym roku laureatki konkursu reprezentowały pięć kategorii:

1) ochrona środowiska, rolnictwo, sport i turystyka,
2) zdrowie i polityka społeczna,
3) edukacja, nauka i oświata,
4) biznes,
5) administracja.

W pierwszej z wymienionych kategorii, tytuł „Kobieta z charakterem” przypadł Małgorzacie Błyskun, dyrektorowi Regionalnej Dyrekcji Lasów Państwowych w Olsztynie. W kategorii zdrowie i polityka społeczna laureatką konkursu została Teresa Kocbach, dyrektor Olsztyńskiego Stowarzyszenia Hospicyjnego „Palium” oraz Hospicjum im. Jana Pawła II w Olsztynie. Pierwszy tytuł i statuetka w kategorii edukacja, nauka i oświata przypadł Jadwidze Łęczek z Pasymia, m.in. za kultywowanie tradycji regionalnych, wspieranie ubogich i prowadzenia akcji profilaktycznych wśród kobiet. W tej samej kategorii laureatką konkursu została Irena Sorokosz, prorektor Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej w Elblągu. W kategorii biznes na najwyższą ocenę kapituły konkursu zasłużyła Iwona Przybyszewska, współwłaścicielka rodzinnej firmy „Dompol”, zajmującej się wykańczaniem wnętrz i sprzedażą designerskich artykułów do dekoracji i wykończania wnętrz. Szósta statuetka i związany z nią tytuł „Kobieta z charakterem” w kategorii administracja trafiła do rąk Anety Stankiewicz, dyrektora Gminnego Ośrodka Kultury w Budrach.
R E K L A M A
banner
Artystycznie wieczór w Eranova ubarwili Ewa Cichocka i Stefan Brzozowski z Czerwonego Tulipana.

Więcej o gali „Kobiety z charakterem” w naszej galerii i na obszernej wideorelacji, którą niebawem udostępnimy w sieci.

Z D J Ę C I A
F I L M Y
G A L E R I A
Komentarze [1]
~korek1 / 2015-05-09 22:20
Tych trzech panów to też panie.
Dodaj komentarz
Komentarze w Olsztyn24 pojawiają się po akceptacji moderatora.
Autor komentarza
Na podstawie Ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. Kodeks cywilny [Dz. U. z 1964 r. Nr 16, poz. 93 ze zmianami] - ochronie dóbr osobistych służą również pojęcia zniesławienia i zniewagi, które to działania są przestępstwami i popełnienie ich pociąga odpowiedzialność karną. Karane są one karą grzywny, ograniczenia wolności lub pozbawienia wolności, w zależności od charakteru przestępstwa. Redakcja Olsztyn24 nie ponosi odpowiedzialności za treść publikowanych komentarzy.
Media społecznościowe
Olsztyn24 w Google+
R E K L A M A
Galeria zdjęć do artykułu
Filmy wideo do artykułu
image galeria
VIII Gala „Kobiety z charakterem” w Olsztynie (2)

08-05-2015

image galeria
VIII Gala „Kobiety z charakterem” w Olsztynie (1)

08-05-2015

Podobne artykuły
Najnowsze artykuły
Polecane wideo
Najczęściej czytane
Najnowsze galerie
RSS| O Gazecie| Nasze loga| Regulamin Olsztyn24| Kontakt| Reklama| Copyright by Olsztyn 24. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Pracuj.pl