Olsztyn24 - Gazeta On-Line
Portal Informacyjny Miasta Olsztyn i Powiatu Olsztyńskiego

Olsztyn24
R E K L A M A
W E R S J A   M O B I L N A   O L S Z T Y N 2 4    P O L E C A M Y
Strona Olsztyn24 na urządzenia mobilne z ekranem dotykowym Projektowanie stron internetowych, tworzenie stron, agencja interaktywna NETTOM.com
R E K L A M A
Wydrukuj Email
wb | 2015-05-09 20:47 | Rozmiar tekstu: A A A

Bieg Europejski po raz trzeci rozegrano w Olsztynie

Olsztyn24
Start do III Biegu Europejskiego w Olsztynie | Więcej zdjęć »
Dzisiaj (9.05) w większości krajów naszego kontynentu obchodzony jest Dzień Europy. Z tej okazji w Olsztynie po raz trzeci zorganizowano Bieg Europejski. Podobnie jak w ubiegłym roku, start i metę 10-kilometrowego biegu wyznaczono na terenie Centrum Rekreacyjno-Sportowego Ukiel, a trasę biegu wyznaczono nad brzegiem Jeziora Ukiel.

W biegu udział wzięło około 600 zawodników. Najszybciej, bo w 33 minuty, trasę pokonał Wojciech Kopeć z Olsztynka, natomiast wśró pań najszybsza była olsztynianka Aleksandra Lisowska, która na pokonanie tej samej trasy potrzebowała nieco ponad 37 sekund. Bieg zaliczyli wszyscy, którzy trasę pokonali w czasie nie dłuższym niż 1,5 godziny.

W biegu wzięły też udział pieski z olsztyńskiego Schroniska dla Zwierząt, w którym realizowany jest projekt „Bieg na sześć łap” zachęcający do biegania po lesie miejskim z psami przebywającymi w schronisku.
R E K L A M A
banner
Z D J Ę C I A
F I L M Y
Komentarze [0]
Nikt nie skomentował jeszcze tego artykułu...
Będziesz pierwszy?
Dodaj komentarz
Komentarze w Olsztyn24 pojawiają się po akceptacji moderatora.
Autor komentarza
Na podstawie Ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. Kodeks cywilny [Dz. U. z 1964 r. Nr 16, poz. 93 ze zmianami] - ochronie dóbr osobistych służą również pojęcia zniesławienia i zniewagi, które to działania są przestępstwami i popełnienie ich pociąga odpowiedzialność karną. Karane są one karą grzywny, ograniczenia wolności lub pozbawienia wolności, w zależności od charakteru przestępstwa. Redakcja Olsztyn24 nie ponosi odpowiedzialności za treść publikowanych komentarzy.
Media społecznościowe
Olsztyn24 w Google+
R E K L A M A
Filmy wideo do artykułu
image
Start do III Biegu Europejskiego w Olsztynie

»

09-05-2015

Podobne artykuły
Najnowsze artykuły
Polecane wideo
Najczęściej czytane
Ostatnie komentarze
Najnowsze galerie
RSS| O Gazecie| Nasze loga| Regulamin Olsztyn24| Kontakt| Reklama| Copyright by Olsztyn 24. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Pracuj.pl