Olsztyn24 - Gazeta On-Line
Portal Informacyjny Miasta Olsztyn i Powiatu Olsztyńskiego

Olsztyn24
R E K L A M A
W E R S J A   M O B I L N A   O L S Z T Y N 2 4    P O L E C A M Y
Strona Olsztyn24 na urządzenia mobilne z ekranem dotykowym Projektowanie stron internetowych, tworzenie stron, agencja interaktywna NETTOM.com
R E K L A M A
Wydrukuj
FWM | 2015-05-11 23:41 | Rozmiar tekstu: A A A

Artur Andrus wystąpi w olsztyńskiej filharmonii z recitalem

Olsztyn24
Artur Andrus | Więcej zdjęć »
Filharmonia Warmińsko-Mazurska zaprasza w najbliższą sobotę (16.05) o godz. 18.00koncert z cyklu POP Filharmonia. Przed olsztyńską publicznością wystąpi artysta multimedialny - Artur Andrus z recitalem zatytułowanym „Cyniczne córy Zurychu”.

Artur Andrus to dziennikarz, artysta kabaretowy, poeta, autor tekstów piosenek, pisarz, piosenkarz, laureat konkursu „Mistrz Mowy Polskiej”. Na co dzień – redaktor trójkowej „Akademii rozrywki”, znany i lubiany konferansjer, komentator „Szkła kontaktowego”. W czasie spotkań z publicznością Andrus mówi i śpiewa. Na jego recital kabaretowy składają się bardzo różne utwory, ale wszystkie powstały mniej więcej w tym samym celu – wywołania uśmiechu na twarzy słuchacza. A uczynią to z pewnością następujące utwory w wykonaniu artysty, któremu towarzyszyć będzie zespół muzyczny.

Usłyszymy piosenki Nie zaczynaj, Baba na psy, Szalona Krewetka, Mona Lisa – rodowód, Orzeł może, Nazywali go Marynarz – szanta narciarska, Diridonda, Cyniczne córy Zurychu, Biodro ułana, Zając na Manhattanie, Bambino Jazzu, Twarz Moniuszki, Baba na psy – kynologiczny rock liryczny.
R E K L A M A
banner
Wraz z Arturem Andrusem wystąpią: Wojciech Stec – fortepian, gitara, Łukasz Poprawski – saksofony, klarnet, Łukasz Borowiecki – kontrabas, akordeon i Paweł Żejmo – perkusja.

Z D J Ę C I A
logo FWM
UWAGA: W związku z wprowadzeniem do polskiego porządku prawnego z dniem 25 maja Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z dnia 27 kwietnia 2016 r. nr 2016/679 (RODO) informujemy, że wyłączyliśmy możliwość komentowania artykułów w serwisie Olsztyn24. Wszystkie dotychczasowe komentarze wraz z danymi osobowymi komentujących - zostaną usunięte.
Osoby chcące wypowiedzieć się na prezentowane na naszych łamach tematy zapraszamy do komentowania na naszym profilu facebookowym oraz kanale YouTube.
Media społecznościowe
Olsztyn24 w Google+
R E K L A M A
Podobne artykuły
Najnowsze artykuły
Polecane wideo
Najczęściej czytane
Najnowsze galerie
RSS| O Gazecie| Nasze loga| Regulamin Olsztyn24| Kontakt| Reklama| Copyright by Olsztyn 24. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Pracuj.pl