Olsztyn24 - Gazeta On-Line
Portal Informacyjny Miasta Olsztyn i Powiatu Olsztyńskiego

Olsztyn24
R E K L A M A
W E R S J A   M O B I L N A   O L S Z T Y N 2 4    P O L E C A M Y
Strona Olsztyn24 na urządzenia mobilne z ekranem dotykowym Projektowanie stron internetowych, tworzenie stron, agencja interaktywna NETTOM.com
R E K L A M A
Wydrukuj Email
d. | 2015-05-13 20:27 | Rozmiar tekstu: A A A

MOK zaprasza na Noc Muzeów w Tartaku Raphaelsohnów

Olsztyn24
W ubiegłym roku MOK zaorganizował sesję fotograficzną (fot. Kamil)

Miejski Ośrodek Kultury w Olsztynie zaprasza olsztynian w najbliższą sobotę (16.05), od godziny 19.00, do Tartaku Raphaelsohnów MOK na obchody Międzynarodowej Nocy Muzeów. Z tej okazji przygotowano wiele ciekawych atrakcji.

Wsród tych atrakcji znajdą się między innymi eksperymenty i pokazy we współpracy Miejskiego środka Kultury z Wydziałem Nauk Technicznych Uniwersytetu Warmińsko-Mazurskiego - pokazy pn. Fascynująca woda, Żyroskop i zjawisko żyroskopowe, Mechanika - chwilowy środek prędkości, Taran wodny - zapomniany cud techniki, Barwa i płomień w doświadczeniach chemicznych, Niewidzialne promieniowanie które grzeje, Fascynująca fizyka; a także doświadczenia z magnesem i dźwignią dla najmłodszych oraz prezentacje dotyczące nowoczesnych technologii CNC (komputerowe sterowanie urządzeń numerycznych), wybranych elementów badań nieniszczących materiałów oraz pokazy nowoczesnych materiałów i technologii oraz informacja nt. działalności studenckiej sekcji SIMP. Odbędzie się także pokaz druku 3D i pokaz filmu „Polscy nobliści”.

Zapraszamy! Wstęp na wydarzenie jest wolny.

R E K L A M A
banner
Komentarze [1]
~ / 2015-05-17 15:11
Czy ktoś był na tej nicy w tartaku?
Dodaj komentarz
Komentarze w Olsztyn24 pojawiają się po akceptacji moderatora.
Autor komentarza
Na podstawie Ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. Kodeks cywilny [Dz. U. z 1964 r. Nr 16, poz. 93 ze zmianami] - ochronie dóbr osobistych służą również pojęcia zniesławienia i zniewagi, które to działania są przestępstwami i popełnienie ich pociąga odpowiedzialność karną. Karane są one karą grzywny, ograniczenia wolności lub pozbawienia wolności, w zależności od charakteru przestępstwa. Redakcja Olsztyn24 nie ponosi odpowiedzialności za treść publikowanych komentarzy.
Media społecznościowe
Olsztyn24 w Google+
R E K L A M A
Najnowsze artykuły
Polecane wideo
Najczęściej czytane
Ostatnie komentarze
Najnowsze galerie
RSS| O Gazecie| Nasze loga| Regulamin Olsztyn24| Kontakt| Reklama| Copyright by Olsztyn 24. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Pracuj.pl