Olsztyn24 - Gazeta On-Line
Portal Informacyjny Miasta Olsztyn i Powiatu Olsztyńskiego

Olsztyn24
R E K L A M A
W E R S J A   M O B I L N A   O L S Z T Y N 2 4    P O L E C A M Y
Strona Olsztyn24 na urządzenia mobilne z ekranem dotykowym Projektowanie stron internetowych, tworzenie stron, agencja interaktywna NETTOM.com
R E K L A M A
Wydrukuj Email
Promocja UG Dywity | 2015-05-15 21:46 | Rozmiar tekstu: A A A
Przegląd Pieśni i Piosenki Dziecięcej „Glissando”

Młode talenty na dywickiej estradzie

Olsztyn24
Przegląd Pieśni i Piosenki Dziecięcej „Glissando” (fot. Promocja UG Dywity) | Więcej zdjęć »
Dokładnie 26 solistów i zespołów wokalnych z ośmiu placówek edukacyjnych wzięło udział w XII Przeglądzie Pieśni i Piosenki Dziecięcej „Glissando”, który odbył się dzisiaj (15.05) w Gminnym Ośrodku Kultury w Dywitach. Dzieci śpiewały zarówno klasykę Leonarda Cohena, czy Seweryna Krajewskiego, jak i nowych, ale uznanych już wykonawców, jak Enej i Mrozu. 

W muzycznych prezentacjach wzięły udział: Przedszkole „Juniorek” z Kieźlin, Przedszkole Samorządowe z Dywit, Niepubliczne Przedszkole „Mali Odkrywcy” z Różnowa, Przedszkole Samorządowe w Słupach, a także Szkoła Podstawowa w Bukwałdzie, Zespół Szkół w Dywitach, Niepubliczna Szkoła Podstawowa w Słupach i Zespół Szkół w Tuławkach.

W repertuarze artystów znalazły się klasyczne utwory muzyki popularnej, takie jak: „Hallelujah” Leonarda Cohena, „Remedium” z muzyką Seweryna Krajewskiego czy „Cudownych rodziców mam” z repertuaru Urszuli Sipińskiej. Nie zabrakło również utworów nowej fali, takich jak „Zbudujemy dom” grupy Enej oraz „Bo jak nie my to kto?” z repertuaru Mroza.
R E K L A M A
banner
Wdzięcznym elementem „Glissanda” były, jak co roku, prezentacje najmłodszych grup przedszkolnych, które wyróżniały się rozmyślnie dobranymi przebraniami i choreografią.
Z D J Ę C I A
Komentarze [0]
Nikt nie skomentował jeszcze tego artykułu...
Będziesz pierwszy?
Dodaj komentarz
Komentarze w Olsztyn24 pojawiają się po akceptacji moderatora.
Autor komentarza
Na podstawie Ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. Kodeks cywilny [Dz. U. z 1964 r. Nr 16, poz. 93 ze zmianami] - ochronie dóbr osobistych służą również pojęcia zniesławienia i zniewagi, które to działania są przestępstwami i popełnienie ich pociąga odpowiedzialność karną. Karane są one karą grzywny, ograniczenia wolności lub pozbawienia wolności, w zależności od charakteru przestępstwa. Redakcja Olsztyn24 nie ponosi odpowiedzialności za treść publikowanych komentarzy.
Media społecznościowe
Olsztyn24 w Google+
R E K L A M A
Podobne artykuły
Najnowsze artykuły
Polecane wideo
Najczęściej czytane
Ostatnie komentarze
Najnowsze galerie
RSS| O Gazecie| Nasze loga| Regulamin Olsztyn24| Kontakt| Reklama| Copyright by Olsztyn 24. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Pracuj.pl