Olsztyn24 - Gazeta On-Line
Portal Informacyjny Miasta Olsztyn i Powiatu Olsztyńskiego

Olsztyn24
R E K L A M A
W E R S J A   M O B I L N A   O L S Z T Y N 2 4    P O L E C A M Y
Strona Olsztyn24 na urządzenia mobilne z ekranem dotykowym Projektowanie stron internetowych, tworzenie stron, agencja interaktywna NETTOM.com
R E K L A M A
Wydrukuj
wb | 2015-05-16 16:07 | Rozmiar tekstu: A A A

Doroczny festyn integracyjny „Jesteśmy razem” odbył się na Starym Mieście

Olsztyn24
XVII Festyn integracyjny „Jesteśmy Razem” | Więcej zdjęć »
Już po raz siedemnasty Wojewódzki Sejmik Osób Niepełnosprawnych w Olsztynie wraz z partnerami zorganizował dziś (16.05) festyn integracyjny pod hasłem „Jesteśmy razem”. Impreza tradycyjnie odbyła się na olsztyńskim Starym Mieście.

Głównym celem imprezy jest przybliżenie dorobku artystycznego osób niepełnosprawnych, a także pobudzenie współpracy między partnerami społecznymi, organizacjami pozarządowymi, służbami społecznymi i wolontariatem. Intencją organizatorów jest integracja osób niepełnosprawnych poprzez wspólną zabawę i wypoczynek.

W programie festynu znalazły się występy artystyczne, gry, zabawy, konkursy, prezentacje twórczości osób niepełnosprawnych oraz pokaz medycyny ratunkowej.
R E K L A M A
banner
Niepełnosprawni artyści mieli też możliwość prezentacji swoich prac w formie stoisk rozstawionych wokół Starego Ratusza.

Współorganizatorami przedsięwzięcia byli: Regionalny Ośrodek Polityki Społecznej Urzędu Marszałkowskiego Województwa Warmińsko-Mazurskiego oraz Miejski Ośrodek Kultury w Olsztynie.

Z D J Ę C I A
G A L E R I A
UWAGA: W związku z wprowadzeniem do polskiego porządku prawnego z dniem 25 maja Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z dnia 27 kwietnia 2016 r. nr 2016/679 (RODO) informujemy, że wyłączyliśmy możliwość komentowania artykułów w serwisie Olsztyn24. Wszystkie dotychczasowe komentarze wraz z danymi osobowymi komentujących - zostaną usunięte.
Osoby chcące wypowiedzieć się na prezentowane na naszych łamach tematy zapraszamy do komentowania na naszym profilu facebookowym oraz kanale YouTube.
Media społecznościowe
Olsztyn24 w Google+
R E K L A M A
Galeria zdjęć do artykułu
Podobne artykuły
Najnowsze artykuły
Polecane wideo
Najczęściej czytane
Najnowsze galerie
RSS| O Gazecie| Nasze loga| Regulamin Olsztyn24| Kontakt| Reklama| Copyright by Olsztyn 24. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Pracuj.pl