Olsztyn24 - Gazeta On-Line
Portal Informacyjny Miasta Olsztyn i Powiatu Olsztyńskiego

Olsztyn24
R E K L A M A
W E R S J A   M O B I L N A   O L S Z T Y N 2 4    P O L E C A M Y
Strona Olsztyn24 na urządzenia mobilne z ekranem dotykowym Projektowanie stron internetowych, tworzenie stron, agencja interaktywna NETTOM.com
R E K L A M A
Wydrukuj Email
inf. pras. | 2015-05-18 13:07 | Rozmiar tekstu: A A A

Sukces zespołu Klirios na festiwalu w Hajnówce

Olsztyn24
Kameralny Zespół Muzyki Cerkiewnej „Kliros” | Więcej zdjęć »
W sobotę (16.05) zakończył się 34. Międzynarodowy Festiwal Hajnowskie Dni Muzyki Cerkiewnej. Ze znaczącym sukcesem z Hajnówki powrócił olsztyński zespół Klirios prowadzony przez Jana Połowianiuka.

Festiwal w Hajnówce to bardzo prestiżowa impreza, odbywająca się każdego roku pod patronatem Prezydenta RP w soborze św. Trójcy w Hajnówce. Do tegorocznej edycji międzynarodowe jury zakwalifikowało 29 chórów i zespołów wokalnych.

Konkursowe prezentacje były przeprowadzone w trzech kategoriach: chórów parafialnych, chórów akademickich oraz chórów i zespołów innych. W tej trzeciej, najliczniejszej kategorii festiwalowej olsztyński Kameralny Zespół Muzyki Cerkiewnej „Kliros” prowadzony przez Jana Połowianiuka, zdobył tytuł laureata II nagrody. Ponadto dyrygent olsztyńskiego zespołu otrzymał indywidualną nagrodę dyrygencką.
R E K L A M A
banner
Z D J Ę C I A
Komentarze [0]
Nikt nie skomentował jeszcze tego artykułu...
Będziesz pierwszy?
Dodaj komentarz
Komentarze w Olsztyn24 pojawiają się po akceptacji moderatora.
Autor komentarza
Na podstawie Ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. Kodeks cywilny [Dz. U. z 1964 r. Nr 16, poz. 93 ze zmianami] - ochronie dóbr osobistych służą również pojęcia zniesławienia i zniewagi, które to działania są przestępstwami i popełnienie ich pociąga odpowiedzialność karną. Karane są one karą grzywny, ograniczenia wolności lub pozbawienia wolności, w zależności od charakteru przestępstwa. Redakcja Olsztyn24 nie ponosi odpowiedzialności za treść publikowanych komentarzy.
Media społecznościowe
Olsztyn24 w Google+
R E K L A M A
Podobne artykuły
Najnowsze artykuły
Polecane wideo
Najczęściej czytane
Ostatnie komentarze
Najnowsze galerie
RSS| O Gazecie| Nasze loga| Regulamin Olsztyn24| Kontakt| Reklama| Copyright by Olsztyn 24. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Pracuj.pl