Olsztyn24 - Gazeta On-Line
Portal Informacyjny Miasta Olsztyn i Powiatu Olsztyńskiego

Olsztyn24
R E K L A M A
W E R S J A   M O B I L N A   O L S Z T Y N 2 4    P O L E C A M Y
Strona Olsztyn24 na urządzenia mobilne z ekranem dotykowym Projektowanie stron internetowych, tworzenie stron, agencja interaktywna NETTOM.com
R E K L A M A
Wydrukuj Email
inf. pras. | 2015-05-19 20:14 | Rozmiar tekstu: A A A

Będą stypendia dla najzdolniejszych w powiecie!

Olsztyn24
Na stypendia może też liczyć młodzież uzdolniona artystycznie
Czterdzieści osiem tysięcy złotych przeznaczył samorząd Powiatu Olsztyńskiego na stypendia dla zdolnej młodzieży z terenu powiatu. Dzisiaj (19.05) maja została podpisana umowa na przekazanie środków. Beneficjentem jest Fundacja „Fundusz Ziemi Olsztyńskiej”, działająca na terenie Starostwa Powiatowego w Olsztynie. Jej celem jest wspieranie edukacji dzieci i młodzieży z terenu powiatu.

- W tej chwili przygotowujemy dokumenty, żeby można było ogłosić kryteria, które należy spełnić, aby otrzymać wsparcie w ramach programu  stypendialnego. Nie mogę jeszcze zdradzić szczegółów, ale myślę, że w tym roku szczególnie studenci powinni być zadowoleni – tajemniczo opowiada Joanna Rogowska, koordynator fundacji.

Informacje dotyczące warunków otrzymania stypendium oraz termin składania wniosków zostaną ogłoszone w czerwcu na stronie internetowej Powiatu Olsztyńskiego oraz na fanpage’u fundacji: www.facebook.com/fundacjafzo.
R E K L A M A
banner
Fundacja działa od 13 lat, w lutym br. zmieniły się jej władze, nową prezes zarządu została Monika Hausman-Pniewska. Od początku swojego istnienia „Fundusz Ziemi Olsztyńskiej” wsparł 562 stypendystów na łączną kwotę 747 630 zł.
Komentarze [0]
Nikt nie skomentował jeszcze tego artykułu...
Będziesz pierwszy?
Dodaj komentarz
Komentarze w Olsztyn24 pojawiają się po akceptacji moderatora.
Autor komentarza
Na podstawie Ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. Kodeks cywilny [Dz. U. z 1964 r. Nr 16, poz. 93 ze zmianami] - ochronie dóbr osobistych służą również pojęcia zniesławienia i zniewagi, które to działania są przestępstwami i popełnienie ich pociąga odpowiedzialność karną. Karane są one karą grzywny, ograniczenia wolności lub pozbawienia wolności, w zależności od charakteru przestępstwa. Redakcja Olsztyn24 nie ponosi odpowiedzialności za treść publikowanych komentarzy.
Media społecznościowe
Olsztyn24 w Google+
R E K L A M A
Podobne artykuły
Najnowsze artykuły
Polecane wideo
Najczęściej czytane
Ostatnie komentarze
Najnowsze galerie
RSS| O Gazecie| Nasze loga| Regulamin Olsztyn24| Kontakt| Reklama| Copyright by Olsztyn 24. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Pracuj.pl