Olsztyn24 - Gazeta On-Line
Portal Informacyjny Miasta Olsztyn i Powiatu Olsztyńskiego

Olsztyn24
R E K L A M A
W E R S J A   M O B I L N A   O L S Z T Y N 2 4    P O L E C A M Y
Strona Olsztyn24 na urządzenia mobilne z ekranem dotykowym Projektowanie stron internetowych, tworzenie stron, agencja interaktywna NETTOM.com
R E K L A M A
Wydrukuj Email
| 2015-05-27 18:52 | Rozmiar tekstu: A A A

Charytatywna akcja w Gimnazjum nr 14

Olsztyn24
Charytatywna akcja w Gimnazjum nr 14 (fot. G14 - wszystkie) | Więcej zdjęć »
Uczniowie z klasy I b i III a olsztyńskiego Gimnazjum nr 14, wraz z nauczycielką wychowania fizycznego Marią Barcikowską, zorganizowali dzisiaj (27.05) akcję charytatywną „Zdrowo i kolorowo na talerzu”. W ramach akcji można było degustować przygotowane przez uczniów pyszne, zdrowe potrawy i przekąski.

Degustacja potraw była połączona ze zbiórką finansową na rzecz Fundacji Mam Marzenie, zajmującej się spełnianiem marzeń dzieci dotkniętych chorobą nowotworową. Do akcji dołączyła się również Piekarnia Tyrolska, która udostępniła uczniom swoje wyroby.

- Chcemy powtarzać tego typu akcje i uświadamiać naszą młodzież o potrzebie niesienia pomocy chorym dzieciom - wyjaśnia Maria Barcikowska. - Każdy uczeń za okazane serce i pomoc otrzyma pisemne podziękowanie od fundacji.
R E K L A M A
banner
Z D J Ę C I A
Komentarze [0]
Nikt nie skomentował jeszcze tego artykułu...
Będziesz pierwszy?
Dodaj komentarz
Komentarze w Olsztyn24 pojawiają się po akceptacji moderatora.
Autor komentarza
Na podstawie Ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. Kodeks cywilny [Dz. U. z 1964 r. Nr 16, poz. 93 ze zmianami] - ochronie dóbr osobistych służą również pojęcia zniesławienia i zniewagi, które to działania są przestępstwami i popełnienie ich pociąga odpowiedzialność karną. Karane są one karą grzywny, ograniczenia wolności lub pozbawienia wolności, w zależności od charakteru przestępstwa. Redakcja Olsztyn24 nie ponosi odpowiedzialności za treść publikowanych komentarzy.
Media społecznościowe
Olsztyn24 w Google+
R E K L A M A
Podobne artykuły
Najnowsze artykuły
Polecane wideo
Najczęściej czytane
Ostatnie komentarze
Najnowsze galerie
RSS| O Gazecie| Nasze loga| Regulamin Olsztyn24| Kontakt| Reklama| Copyright by Olsztyn 24. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Pracuj.pl