Olsztyn24 - Gazeta On-Line
Portal Informacyjny Miasta Olsztyn i Powiatu Olsztyńskiego

Olsztyn24
R E K L A M A
W E R S J A   M O B I L N A   O L S Z T Y N 2 4    P O L E C A M Y
Strona Olsztyn24 na urządzenia mobilne z ekranem dotykowym Projektowanie stron internetowych, tworzenie stron, agencja interaktywna NETTOM.com
R E K L A M A
Wydrukuj
Anna Kopacz/d. | 2015-05-29 23:25 | Rozmiar tekstu: A A A

Posłowie na Sejm Dzieci i Młodzieży wybrani

Olsztyn24
Z Warmii i Mazur w Sejmie Dzieci i Młodzieży zasiądzie osiemnaścioro posłów (fot. Anna Kopacz - wszystkie) | Więcej zdjęć »
W Urzędzie Wojewódzkim w Olsztynie odbyło się dzisiaj (29.05) wręczenie nominacji posłom Sejmu Dzieci i Młodzieży. Nominacje wręczył Marian Podziewski, wojewoda warmińsko-mazurski. Z Warmii i Mazur wyróżnionych zostało osiemnaścioro posłanek i posłów, którzy wezmą udział w XXI Sesji Sejmu Dzieci i Młodzieży. Odbędzie się ona w poniedziałek - 1 czerwca 2015 r. w sali posiedzeń Sejmu RP w Warszawie.

Wojewoda serdecznie pogratulował wyróżnionym i podkreślał, jaką dużą rolę młodzi ludzie mogą odegrać w Sejmie i w świecie polityki. Będą tam mówić o sprawach niezwykle istotnych, o przyszłości swojej i bliskich.

Po uroczystym przekazaniu nominacji odbyły się krótkie prezentacje przygotowane przez młodzież na temat „Miejsca młodych - jakiej przestrzeni publicznej potrzebuje młodzież”. Paneliści ukazali w nich przykłady swoich działań, pomysły, dokonania. To projekty, dzięki którym chcą zmienić na lepsze otaczającą nas rzeczywistość. Myślą o swojej przyszłości, ale także o losach osób starszych i dzieci. Widać w tych młodych ludziach zapał, chęć zmian, determinację i zaangażowanie - a to bardzo cieszy.
R E K L A M A
banner
Organizatorem projektu Sejmu Dzieci i Młodzieży jest Kancelaria Sejmu RP (we współpracy z Ministerstwem Edukacji Narodowej, Centrum Edukacji Obywatelskiej i Ośrodkiem Rozwoju Edukacji).

Z D J Ę C I A
Komentarze [0]
Nikt nie skomentował jeszcze tego artykułu...
Będziesz pierwszy?
Dodaj komentarz
Komentarze w Olsztyn24 pojawiają się po akceptacji moderatora.
Autor komentarza
Na podstawie Ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. Kodeks cywilny [Dz. U. z 1964 r. Nr 16, poz. 93 ze zmianami] - ochronie dóbr osobistych służą również pojęcia zniesławienia i zniewagi, które to działania są przestępstwami i popełnienie ich pociąga odpowiedzialność karną. Karane są one karą grzywny, ograniczenia wolności lub pozbawienia wolności, w zależności od charakteru przestępstwa. Redakcja Olsztyn24 nie ponosi odpowiedzialności za treść publikowanych komentarzy.
Media społecznościowe
Olsztyn24 w Google+
R E K L A M A
Podobne artykuły
Najnowsze artykuły
Polecane wideo
Najczęściej czytane
Najnowsze galerie
RSS| O Gazecie| Nasze loga| Regulamin Olsztyn24| Kontakt| Reklama| Copyright by Olsztyn 24. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Pracuj.pl