Olsztyn24 - Gazeta On-Line
Portal Informacyjny Miasta Olsztyn i Powiatu Olsztyńskiego

Olsztyn24
R E K L A M A
W E R S J A   M O B I L N A   O L S Z T Y N 2 4    P O L E C A M Y
Strona Olsztyn24 na urządzenia mobilne z ekranem dotykowym Projektowanie stron internetowych, tworzenie stron, agencja interaktywna NETTOM.com
R E K L A M A
Wydrukuj
waclawbr | 2015-05-31 00:49 | Rozmiar tekstu: A A A

Noc Bibliotek w Planecie 11

Olsztyn24
Noc Bibliotek w Planecie 11 | Więcej zdjęć »
Multimedialna Biblioteka Młodych Planeta 11 w Olsztynie była w sobotę (30.05) drugim obok Wojewódzkiej Biblioteki Publicznej miejscem, w którym przygotowano wydarzenie w ramach pierwszej ogólnopolskiej akcji promującej biblioteki i czytelnictwo pod hasłem Noc Bibliotek. Bibliotekarze w Planecie 11 czekali na gości od 18. do 24.

- Nikt nas nie musiał namawiać do udziału w Nocy Bibliotek - powiedział nam Jacek Smółka, kierownik Planety 11. - My jako biblioteka, która jest zawsze otwarta na nowinki i chętna do różnych działań, gdy tylko dowiedzieliśmy się o akcji, postanowiliśmy się zgłosić.

To druga w ostatnich tygodniach „zarwana” noc bibliotekarzy z Planety 11, bo w Noc Muzeów biblioteka też była czynna.
R E K L A M A
banner
- Podczas Nocy Bibliotek jest inny klimat, niż podczas Nocy Muzeów - stwierdził Jacek Smółka. - To się czuje. Jest inaczej, jest bardziej „na luzie”, jest więcej dzieci i młodzieży.

W programie Nocy Bibliotek w Planecie 11 było m.in. „obowiązkowe” o godz. 19.00 dla wszystkich bibliotek uczestniczących w akcji czytanie „Lokomotywy” Juliana Tuwima. Cała impreza została nieformalnie podzielona na dwie części. Najpierw, między 18. a 21., były propozycje dla dzieci: kącik dla dzieci, warsztaty plastyczne, gry i zabawy. O godz. 20. wyświetlono film animowany dla dzieci „Sekret Eleonory”. Potem dla młodzieży i dorosłych przygotowano gry planszowe, gry terenowe oraz strefę czytania, gdzie na bibliotecznych leżakach można było zagłębić się w lekturę.
Z D J Ę C I A
F I L M Y
Komentarze [0]
Nikt nie skomentował jeszcze tego artykułu...
Będziesz pierwszy?
Dodaj komentarz
Komentarze w Olsztyn24 pojawiają się po akceptacji moderatora.
Autor komentarza
Na podstawie Ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. Kodeks cywilny [Dz. U. z 1964 r. Nr 16, poz. 93 ze zmianami] - ochronie dóbr osobistych służą również pojęcia zniesławienia i zniewagi, które to działania są przestępstwami i popełnienie ich pociąga odpowiedzialność karną. Karane są one karą grzywny, ograniczenia wolności lub pozbawienia wolności, w zależności od charakteru przestępstwa. Redakcja Olsztyn24 nie ponosi odpowiedzialności za treść publikowanych komentarzy.
Media społecznościowe
Olsztyn24 w Google+
R E K L A M A
Filmy wideo do artykułu
image galeria
Z Nocy Bibliotek w Planecie 11 w Olsztynie

30-05-2015

Najnowsze artykuły
Polecane wideo
Najczęściej czytane
Ostatnie komentarze
Najnowsze galerie
RSS| O Gazecie| Nasze loga| Regulamin Olsztyn24| Kontakt| Reklama| Copyright by Olsztyn 24. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Pracuj.pl