Olsztyn24 - Gazeta On-Line
Portal Informacyjny Miasta Olsztyn i Powiatu Olsztyńskiego

Olsztyn24
R E K L A M A
W E R S J A   M O B I L N A   O L S Z T Y N 2 4    P O L E C A M Y
Strona Olsztyn24 na urządzenia mobilne z ekranem dotykowym Projektowanie stron internetowych, tworzenie stron, agencja interaktywna NETTOM.com
R E K L A M A
Wydrukuj
D. | 2015-05-31 11:38 | Rozmiar tekstu: A A A

Osiedlisko Kultury z okazji Dnia Dziecka odbyło się na Nagórkach

Olsztyn24
Centrum Osiedliska była scena, na której występowali m.in. tancerze i zespoły muzyczne | Więcej zdjęć »
Jutro (1.06) obchodzić będziemy Dzień Dziecka. Jednak duża liczba olsztynian nie czekała do poniedziałku i postanowiła poświętować tę miłą okazję już wczoraj (30.05), uczestnicząc we współorganizowanym przez Miejski Ośrodek Kultury w Olsztynie, Samorządową Radę Osiedla Nagórki, Radę Osiedla Nagórki SM Jaroty, Zespół Placówek Edukacyjnych w Olsztynie, Klub Kultury „Na Górce” SM Jaroty, Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 4 i Gimnazjum nr 9 w Olsztynie Osiedlisku Kultury - Dniu Dziecka na osiedlu Nagórki.

W programie festynu znalazły się m.in. występy dzieci z Przedszkola Miejskiego nr 32, zespołu „Tęcza”, podopiecznych z Klubu Kultury „Na Górce”, Zespołu Placówek Edukacyjnych, Grupy Teatralnej MASKA; pokazy taneczne i walk szermierczych na bezpieczne florety; konkurs wiedzy o Olsztynie oraz koncerty grup The Second Chance, Czerwony Tulipan i FaceClub.

Gdyby ktoś poczuł niedosyt scenicznych atrakcji, mógł także wziąć udział w grach planszowych i pokazach pierwszej pomocy przedmedycznej. Dodatkowo dla gości przygotowano pomiary tkanki tłuszczowej, stoiska z rękodziełem i gorącą grochówkę. Można też było zrobić sobie zdjęcie z przemiłym psim modelem zachęcającym do adopcji pupili ze Schroniska dla Zwierząt w Olsztynie.
R E K L A M A
banner
Z D J Ę C I A
F I L M Y
G A L E R I A
Komentarze [0]
Nikt nie skomentował jeszcze tego artykułu...
Będziesz pierwszy?
Dodaj komentarz
Komentarze w Olsztyn24 pojawiają się po akceptacji moderatora.
Autor komentarza
Na podstawie Ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. Kodeks cywilny [Dz. U. z 1964 r. Nr 16, poz. 93 ze zmianami] - ochronie dóbr osobistych służą również pojęcia zniesławienia i zniewagi, które to działania są przestępstwami i popełnienie ich pociąga odpowiedzialność karną. Karane są one karą grzywny, ograniczenia wolności lub pozbawienia wolności, w zależności od charakteru przestępstwa. Redakcja Olsztyn24 nie ponosi odpowiedzialności za treść publikowanych komentarzy.
Media społecznościowe
Olsztyn24 w Google+
R E K L A M A
Galeria zdjęć do artykułu
Filmy wideo do artykułu
image galeria
Osiedlisko Kultury - Nagórki

30-05-2015

Najnowsze artykuły
Polecane wideo
Najczęściej czytane
Najnowsze galerie
RSS| O Gazecie| Nasze loga| Regulamin Olsztyn24| Kontakt| Reklama| Copyright by Olsztyn 24. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Pracuj.pl