Olsztyn24 - Gazeta On-Line
Portal Informacyjny Miasta Olsztyn i Powiatu Olsztyńskiego

Olsztyn24
R E K L A M A
W E R S J A   M O B I L N A   O L S Z T Y N 2 4    P O L E C A M Y
Strona Olsztyn24 na urządzenia mobilne z ekranem dotykowym Projektowanie stron internetowych, tworzenie stron, agencja interaktywna NETTOM.com
R E K L A M A
Wydrukuj
wb | 2015-05-31 18:01 | Rozmiar tekstu: A A A

Motocrossowe mistrzostwa na torze przy Lubelskiej

Olsztyn24
Mistrzostwa Polski w Motocrossie na torze przy ul. Lubelskiej w Olsztynie | Więcej zdjęć »
Na torze motocrossowym przy ul. Lubelskiej w Olsztynie rozegrano w sobotę i niedzielę (30-31.05) kolejną rundę Mistrzostw Polski w Motocrossie. Zawodnicy rywalizowali w klasach: MX 65, MX 85, MX2 Junior, MX2, MX Masters i MX Open.

Organizatorzy zawodów zapewnili nie tylko widowiskowe wyścigi i skoki w wykonaniu najlepszych polskich motocrossowców, ale także inne atrakcje. Wśród nich byłą prezentacja samochodu startującego w rajdach Baja, którego załogę stanowi zespół w składzie Magdalena Duhanik i Marcin Łukaszewski. Możliwości samochodu i umiejętności kierowcy przetestował m.in. prezydent Olsztyna Piotr Grzymowicz, który dzisiaj (31.05) usiadł na fotelu pilota. W sektorze dla kibiców można było też podziwiać Poloneza rajdowego, jakim przed laty w rajdach ścigał się Marian Bublewicz. Podczas zawodów przeprowadzona też aukcję charytatywną na rzecz czteroletniej Misi Krawczyńskiej chorej na białaczkę pod hasłem „Misie dla Misi”.

W dzisiejszej uroczystości otwarcia zawodów oprócz prezydenta Olsztyna Piotra Grzymowicza wzięły udział posłanka Beata Bublewicz i członkini zarządu województwa warmińsko-mazurskiego Sylwia Jaskulska. Goście honorowi wzięli też udział w odsłonięciu ulokownanego przy torze motocrossowym obelisku poświęconego zmarłemu miesiąc temu w Olsztynie Stanisławowi Olszewskiemu, utytułowanemu zawodnikowi, działaczowi i szkoleniowcowi sportów motorowych w Polsce.
R E K L A M A
banner
Z D J Ę C I A
G A L E R I A
Komentarze [0]
Nikt nie skomentował jeszcze tego artykułu...
Będziesz pierwszy?
Dodaj komentarz
Komentarze w Olsztyn24 pojawiają się po akceptacji moderatora.
Autor komentarza
Na podstawie Ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. Kodeks cywilny [Dz. U. z 1964 r. Nr 16, poz. 93 ze zmianami] - ochronie dóbr osobistych służą również pojęcia zniesławienia i zniewagi, które to działania są przestępstwami i popełnienie ich pociąga odpowiedzialność karną. Karane są one karą grzywny, ograniczenia wolności lub pozbawienia wolności, w zależności od charakteru przestępstwa. Redakcja Olsztyn24 nie ponosi odpowiedzialności za treść publikowanych komentarzy.
Media społecznościowe
Olsztyn24 w Google+
R E K L A M A
Galeria zdjęć do artykułu
Najnowsze artykuły
Polecane wideo
Najczęściej czytane
Najnowsze galerie
RSS| O Gazecie| Nasze loga| Regulamin Olsztyn24| Kontakt| Reklama| Copyright by Olsztyn 24. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Pracuj.pl