Olsztyn24 - Gazeta On-Line
Portal Informacyjny Miasta Olsztyn i Powiatu Olsztyńskiego

Olsztyn24
R E K L A M A
W E R S J A   M O B I L N A   O L S Z T Y N 2 4    P O L E C A M Y
Strona Olsztyn24 na urządzenia mobilne z ekranem dotykowym Projektowanie stron internetowych, tworzenie stron, agencja interaktywna NETTOM.com
R E K L A M A
Wydrukuj Email
D. | 2015-06-08 09:11 | Rozmiar tekstu: A A A

Jubileuszowe Olsztyńskie Lato Artystyczne wystartowało

Olsztyn24
20. Olsztyńskie Lato Artystyczne rozpoczęte | Więcej zdjęć »
Koncertem „Gorączka Niedzielnej Nocy” w Amfiteatrze im. Czesława Niemena w Olsztynie rozpoczęto wczorajszego (7.06) wieczoru kolejną edycję Olsztyńskiego Lata Artystycznego. Cykl letnich imprez organizowany przez Miejski Ośrodek Kultury  w Olsztynie i licznych partnerów w tym roku odbywać będzie się już po raz 20.

Z okazji jubileuszu, organizator przygotował dla olsztynian i turystów ponad 100 wydarzeń, wśród których są koncerty, spektakle, widowiska teatralne w plenerze, koncerty kameralne i atrakcje dedykowane rodzinom. Wśród gwiazd znakomici wirtuozi: Nigel Kennedy i Tomasz Stańko, wokalistki Edyta Bartosiewicz, Monika Brodka, Alicja Węgorzewska, świetne polskie zespoły jak Riverside, Coma, Enej, Afromental i wiele innych.

Podczas koncertu inaugurującego, poprowadzonego przez Maćka Bajura i Waldemara Ślefarskiego (Kuśka Brothers), największe przeboje muzyki filmowej i nie tylko wykonali olsztyńscy artyści: Basia Raduszkiewicz, Marta Andrzejczyk, Alicja Golubiewska, Sara Szymczak, Piotr Sikorski (Zaraza), Bartek Czarnecki (Messa), Włodek Kupera (Horpyna), Rafał „Inkas” Gajewski (DePolis) i Cezary Biedulski (Korzuh). Gospodarzem wieczoru był zespół Stare Drobne Małże.
R E K L A M A
banner
Wejściówki na zaplanowane w lecie wydarzenia biletowane można kupić na stronie www.bilety.mok.olsztyn.pl. Aktualny program OLA dostępny jest na stronie www.olsztynskielatoartystyczne.pl.

Z D J Ę C I A
G A L E R I A
Komentarze [0]
Nikt nie skomentował jeszcze tego artykułu...
Będziesz pierwszy?
Dodaj komentarz
Komentarze w Olsztyn24 pojawiają się po akceptacji moderatora.
Autor komentarza
Na podstawie Ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. Kodeks cywilny [Dz. U. z 1964 r. Nr 16, poz. 93 ze zmianami] - ochronie dóbr osobistych służą również pojęcia zniesławienia i zniewagi, które to działania są przestępstwami i popełnienie ich pociąga odpowiedzialność karną. Karane są one karą grzywny, ograniczenia wolności lub pozbawienia wolności, w zależności od charakteru przestępstwa. Redakcja Olsztyn24 nie ponosi odpowiedzialności za treść publikowanych komentarzy.
Media społecznościowe
Olsztyn24 w Google+
R E K L A M A
Galeria zdjęć do artykułu
Podobne artykuły
Najnowsze artykuły
Polecane wideo
Najczęściej czytane
Ostatnie komentarze
Najnowsze galerie
RSS| O Gazecie| Nasze loga| Regulamin Olsztyn24| Kontakt| Reklama| Copyright by Olsztyn 24. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Pracuj.pl