Olsztyn24 - Gazeta On-Line
Portal Informacyjny Miasta Olsztyn i Powiatu Olsztyńskiego

Olsztyn24
R E K L A M A
W E R S J A   M O B I L N A   O L S Z T Y N 2 4    P O L E C A M Y
Strona Olsztyn24 na urządzenia mobilne z ekranem dotykowym Projektowanie stron internetowych, tworzenie stron, agencja interaktywna NETTOM.com
R E K L A M A
Wydrukuj Email
Anna Kopacz/d. | 2015-06-09 10:39 | Rozmiar tekstu: A A A

Twórcze spotkanie dzieci z Anną Mikitą w MBP odbyło się w ramach Dni Literatury Dziecięcej

Olsztyn24
Spotkanie odbyło się w Filii nr 2 MBP w Olsztynie (fot. Anna Kopacz - wszystkie) | Więcej zdjęć »
W Filii nr 2 Miejskiej Biblioteki Publicznej odbyło się wczoraj (8.06) spotkanie autorskie z pisarką Anną Mikitą, której odbiorcami są nie tylko dzieci. To już kolejne wydarzenie przygotowane przez MBP w ramach Dni Literatury Dziecięcej, odbywających się w Olsztynie do 13 czerwca (program dostępny jest w zakładce „Repertuary”, po kliknięciu w belkę MBP).

Na początku spotkania autorka przeczytała zgromadzonym dzieciom - uczniom klasy II d Szkoły Podstawowej nr 3 w Olsztynie, kilka fragmentów swojej najnowszej książki, przybliżając tym samym różne postacie opisanych przez siebie misiów. Ta wyjątkowa książka „W Krainie Zagubionych Pluszowych Niedźwiadków, czyli historie bardziej lub mniej zrozumiałe jak samo życie”, zdobyła już sporą popularność, choć nie została jeszcze wydana, gdyż autorka jest w trakcie poszukiwań wydawcy.

Następnym punktem programu było wykonanie misiów, których materiałowe „zarysy” własnoręcznie przygotowała bohaterka spotkania. Dzieci z zapałem zabrały się do pracy, a jej efekty możemy podziwiać na zdjęciach ilustrujących ten artykuł.
R E K L A M A
banner
Na koniec zajęć pisarka otrzymała od dzieci kwiaty i serdeczne podziękowania za poświęcony im czas oraz przygotowanie tak twórczego spotkania.

Z D J Ę C I A
G A L E R I A
Komentarze [0]
Nikt nie skomentował jeszcze tego artykułu...
Będziesz pierwszy?
Dodaj komentarz
Komentarze w Olsztyn24 pojawiają się po akceptacji moderatora.
Autor komentarza
Na podstawie Ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. Kodeks cywilny [Dz. U. z 1964 r. Nr 16, poz. 93 ze zmianami] - ochronie dóbr osobistych służą również pojęcia zniesławienia i zniewagi, które to działania są przestępstwami i popełnienie ich pociąga odpowiedzialność karną. Karane są one karą grzywny, ograniczenia wolności lub pozbawienia wolności, w zależności od charakteru przestępstwa. Redakcja Olsztyn24 nie ponosi odpowiedzialności za treść publikowanych komentarzy.
Media społecznościowe
Olsztyn24 w Google+
R E K L A M A
Galeria zdjęć do artykułu
Najnowsze artykuły
Polecane wideo
Najczęściej czytane
Ostatnie komentarze
Najnowsze galerie
RSS| O Gazecie| Nasze loga| Regulamin Olsztyn24| Kontakt| Reklama| Copyright by Olsztyn 24. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Pracuj.pl