Olsztyn24 - Gazeta On-Line
Portal Informacyjny Miasta Olsztyn i Powiatu Olsztyńskiego

Olsztyn24
R E K L A M A
W E R S J A   M O B I L N A   O L S Z T Y N 2 4    P O L E C A M Y
Strona Olsztyn24 na urządzenia mobilne z ekranem dotykowym Projektowanie stron internetowych, tworzenie stron, agencja interaktywna NETTOM.com
R E K L A M A
Wydrukuj
Anna Kopacz/d. | 2015-06-09 10:39 | Rozmiar tekstu: A A A

Twórcze spotkanie dzieci z Anną Mikitą w MBP odbyło się w ramach Dni Literatury Dziecięcej

Olsztyn24
Spotkanie odbyło się w Filii nr 2 MBP w Olsztynie (fot. Anna Kopacz - wszystkie) | Więcej zdjęć »
W Filii nr 2 Miejskiej Biblioteki Publicznej odbyło się wczoraj (8.06) spotkanie autorskie z pisarką Anną Mikitą, której odbiorcami są nie tylko dzieci. To już kolejne wydarzenie przygotowane przez MBP w ramach Dni Literatury Dziecięcej, odbywających się w Olsztynie do 13 czerwca (program dostępny jest w zakładce „Repertuary”, po kliknięciu w belkę MBP).

Na początku spotkania autorka przeczytała zgromadzonym dzieciom - uczniom klasy II d Szkoły Podstawowej nr 3 w Olsztynie, kilka fragmentów swojej najnowszej książki, przybliżając tym samym różne postacie opisanych przez siebie misiów. Ta wyjątkowa książka „W Krainie Zagubionych Pluszowych Niedźwiadków, czyli historie bardziej lub mniej zrozumiałe jak samo życie”, zdobyła już sporą popularność, choć nie została jeszcze wydana, gdyż autorka jest w trakcie poszukiwań wydawcy.

Następnym punktem programu było wykonanie misiów, których materiałowe „zarysy” własnoręcznie przygotowała bohaterka spotkania. Dzieci z zapałem zabrały się do pracy, a jej efekty możemy podziwiać na zdjęciach ilustrujących ten artykuł.
R E K L A M A
banner
Na koniec zajęć pisarka otrzymała od dzieci kwiaty i serdeczne podziękowania za poświęcony im czas oraz przygotowanie tak twórczego spotkania.

Z D J Ę C I A
G A L E R I A
UWAGA: W związku z wprowadzeniem do polskiego porządku prawnego z dniem 25 maja Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z dnia 27 kwietnia 2016 r. nr 2016/679 (RODO) informujemy, że wyłączyliśmy możliwość komentowania artykułów w serwisie Olsztyn24. Wszystkie dotychczasowe komentarze wraz z danymi osobowymi komentujących - zostaną usunięte.
Osoby chcące wypowiedzieć się na prezentowane na naszych łamach tematy zapraszamy do komentowania na naszym profilu facebookowym oraz kanale YouTube.
Media społecznościowe
Olsztyn24 w Google+
R E K L A M A
Galeria zdjęć do artykułu
Najnowsze artykuły
Polecane wideo
Najczęściej czytane
Najnowsze galerie
RSS| O Gazecie| Nasze loga| Regulamin Olsztyn24| Kontakt| Reklama| Copyright by Olsztyn 24. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Pracuj.pl