Olsztyn24 - Gazeta On-Line
Portal Informacyjny Miasta Olsztyn i Powiatu Olsztyńskiego

Olsztyn24
R E K L A M A
W E R S J A   M O B I L N A   O L S Z T Y N 2 4    P O L E C A M Y
Strona Olsztyn24 na urządzenia mobilne z ekranem dotykowym Projektowanie stron internetowych, tworzenie stron, agencja interaktywna NETTOM.com
R E K L A M A
Wydrukuj
D. | 2015-06-10 10:25 | Rozmiar tekstu: A A A

Spotkanie z Markiem Orzechowskim na temat książki „Mój sąsiad islamista” odbyło się w WBP

Olsztyn24
Marek Orzechowski | Więcej zdjęć »
W Czytelni Czasopism Starego Ratusza Wojewódzkiej Biblioteki Publicznej w Olsztynie odbyło się wczoraj (9.06) spotkanie autorskie z Markiem Orzechowskim na temat najnowszej książki autora - „Mój sąsiad islamista”. Rozmowę z gościem przeprowadziła dziennikarka Ewa Zdrojkowska.

Książka Marka Orzechowskiego, znanego dziennikarza i publicysty, autora między innymi „Holandii. Presja depresji” oraz „Belgijskiej melancholii” (mieszka w Brukseli) traktuje o dramatycznych zjawiskach, które potwierdzają sukces islamistów w zachodniej Europie: od krwawych zamachów po spory o miejsce na basenie kąpielowym. Autor opisuje problem radykalnego islamu, który stoi u drzwi Europy i w niedalekiej przyszłości może dotknąć również Polaków.

Książka „Mój sąsiad islamista” to gorąca analiza sytuacji społeczno-kulturowej w Europie, który w coraz większym stopniu ulega islamizacji. Czy istnieje jeszcze ratunek dla zachodniej cywilizacji? Jak doszło do tego, że muzułmanie masowo zasiedlają Stary Kontynent i jakie są tego konsekwencje? Czy asymilacja przybyszów z Europejczykami jest jeszcze możliwa?
R E K L A M A
banner
Odpowiedzi m.in. na te pytania znajdą się w zapisie wideo obszernych fragmentów wczorajszego spotkania. Zapraszamy do jego obejrzenia.

Z D J Ę C I A
F I L M Y
UWAGA: W związku z wprowadzeniem do polskiego porządku prawnego z dniem 25 maja Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z dnia 27 kwietnia 2016 r. nr 2016/679 (RODO) informujemy, że wyłączyliśmy możliwość komentowania artykułów w serwisie Olsztyn24. Wszystkie dotychczasowe komentarze wraz z danymi osobowymi komentujących - zostaną usunięte.
Osoby chcące wypowiedzieć się na prezentowane na naszych łamach tematy zapraszamy do komentowania na naszym profilu facebookowym oraz kanale YouTube.
Media społecznościowe
Olsztyn24 w Google+
R E K L A M A
Filmy wideo do artykułu
image galeria
Spotkanie autorskie z Markiem Orzechowskim w WBP

09-06-2015

Najnowsze artykuły
Polecane wideo
Najczęściej czytane
Najnowsze galerie
RSS| O Gazecie| Nasze loga| Regulamin Olsztyn24| Kontakt| Reklama| Copyright by Olsztyn 24. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Pracuj.pl