Olsztyn24 - Gazeta On-Line
Portal Informacyjny Miasta Olsztyn i Powiatu Olsztyńskiego

Olsztyn24
R E K L A M A
W E R S J A   M O B I L N A   O L S Z T Y N 2 4    P O L E C A M Y
Strona Olsztyn24 na urządzenia mobilne z ekranem dotykowym Projektowanie stron internetowych, tworzenie stron, agencja interaktywna NETTOM.com
R E K L A M A
Wydrukuj Email
Anna Kopacz/d. | 2015-06-15 19:11 | Rozmiar tekstu: A A A

Gala Laureatów Konkursów Przedmiotowych Gimnazjum odbyła się w Urzędzie Wojewódzkim

Olsztyn24
Dyplomy i nagrody laureatom wręczała warmińsko-mazurska kurator oświaty Grażyna Przasnyska (fot. Anna Kopacz - wszystkie) | Więcej zdjęć »
W Urzędzie Wojewódzkim w Olsztynie odbyła się dzisiaj (15.06) Gala Laureatów Konkursów Przedmiotowych Gimnazjum Rok Szkolny 2014/2015. Po raz kolejny Kuratorium Oświaty zorganizowało ją dla uczniów województwa warmińsko-mazurskiego.

W dwunastu konkursach wzięło udział prawie 16 tysięcy młodych ludzi, to blisko 36% wszystkich gimnazjalistów, uczących się w województwie. Po tych liczbach widać, jak wielkim zainteresowaniem cieszą się tego typu przedsięwzięcia. Największą popularność osiągnął konkurs matematyczny, w którym uczestniczyło ponad 2,5 tysiąca uczniów. Na drugim miejscu uplasował się konkurs z języka polskiego - 2456 uczniów, a na trzecim konkurs z języka angielskiego z 2391 uczestników.

Po przemowach, gratulacjach i podziękowaniach laureatom oraz nauczycielom, prowadzenie uroczystości przekazano młodzieży. Bohaterami dzisiejszego wydarzenia byli najlepsi z najlepszych - wielokrotni laureaci konkursów. Wśród nich było 16 wyjątkowych osób, zwycięzców największej liczby konkursów (rekordzista miał na koncie aż 7).
R E K L A M A
banner
Galę umiliły występy taneczne, muzyczne i wokalne uzdolnionych gimnazjalistów. Zaprezentowano także wystawę prac malarskich i fotograficznych klas drugich Gimnazjum nr 4 w Olsztynie.

Z D J Ę C I A
F I L M Y
G A L E R I A
Komentarze [0]
Nikt nie skomentował jeszcze tego artykułu...
Będziesz pierwszy?
Dodaj komentarz
Komentarze w Olsztyn24 pojawiają się po akceptacji moderatora.
Autor komentarza
Na podstawie Ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. Kodeks cywilny [Dz. U. z 1964 r. Nr 16, poz. 93 ze zmianami] - ochronie dóbr osobistych służą również pojęcia zniesławienia i zniewagi, które to działania są przestępstwami i popełnienie ich pociąga odpowiedzialność karną. Karane są one karą grzywny, ograniczenia wolności lub pozbawienia wolności, w zależności od charakteru przestępstwa. Redakcja Olsztyn24 nie ponosi odpowiedzialności za treść publikowanych komentarzy.
Media społecznościowe
Olsztyn24 w Google+
R E K L A M A
Galeria zdjęć do artykułu
Filmy wideo do artykułu
image
Gala Laureatów Konkursów Przedmiotowych Gimnazjum Rok Szkolny 2014/2015

»

15-06-2015

Podobne artykuły
Najnowsze artykuły
Polecane wideo
Najczęściej czytane
Ostatnie komentarze
Najnowsze galerie
RSS| O Gazecie| Nasze loga| Regulamin Olsztyn24| Kontakt| Reklama| Copyright by Olsztyn 24. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Pracuj.pl