Olsztyn24 - Gazeta On-Line
Portal Informacyjny Miasta Olsztyn i Powiatu Olsztyńskiego

Olsztyn24
R E K L A M A
W E R S J A   M O B I L N A   O L S Z T Y N 2 4    P O L E C A M Y
Strona Olsztyn24 na urządzenia mobilne z ekranem dotykowym Projektowanie stron internetowych, tworzenie stron, agencja interaktywna NETTOM.com
R E K L A M A
Wydrukuj
inf. pras. | 2015-06-17 22:19 | Rozmiar tekstu: A A A

Przedsiębiorcy chcą się rozwijać

Olsztyn24
Urząd Marszałkowski w Olsztynie
Aż 9 mln zł trafi do przedsiębiorców z Warmii i Mazur na wsparcie konkurencyjności i dotacje dla mikroprzedsiębiorstw w zakresie innowacji i nowych technologii.  Dofinansowanie dostaną 24 podmioty z listy rezerwowej w jednym z konkursów w ramach kończącego się Regionalnego Programu Operacyjnego 2007-2013.

- Dodatkowe środki pochodzą z oszczędności wynikających z realizacji innych projektów i różnic kursowych – mówi marszałek Gustaw Marek Brzezin. – Z deklaracji przedsiębiorców wynika, że chcą się rozwijać i zdążą wykorzystać dodatkowe fundusze do końca sierpnia, a w wyjątkowych sytuacjach do końca września. Ich zainteresowanie środkami na własny rozwój dobrze wróży na przyszłość, ponieważ w nowej perspektywie unijnej gros pieniędzy musimy przeznaczyć właśnie na inteligentny rozwój i innowacyjną gospodarkę.

Wartość inwestycji, które mają być zrealizowane w ramach przyznanych oszczędności wynosi ponad 25 mln zł. Pieniądze zostaną zainwestowane na przykład w technologię produkcji preparatów mlecznych, rozbudowę parków maszynowych, zakup innowacyjnego sprzętu i inne nowe rozwiązania.
R E K L A M A
banner
UWAGA: W związku z wprowadzeniem do polskiego porządku prawnego z dniem 25 maja Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z dnia 27 kwietnia 2016 r. nr 2016/679 (RODO) informujemy, że wyłączyliśmy możliwość komentowania artykułów w serwisie Olsztyn24. Wszystkie dotychczasowe komentarze wraz z danymi osobowymi komentujących - zostaną usunięte.
Osoby chcące wypowiedzieć się na prezentowane na naszych łamach tematy zapraszamy do komentowania na naszym profilu facebookowym oraz kanale YouTube.
Media społecznościowe
Olsztyn24 w Google+
R E K L A M A
Najnowsze artykuły
Polecane wideo
Najczęściej czytane
Najnowsze galerie
RSS| O Gazecie| Nasze loga| Regulamin Olsztyn24| Kontakt| Reklama| Copyright by Olsztyn 24. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Pracuj.pl