Olsztyn24 - Gazeta On-Line
Portal Informacyjny Miasta Olsztyn i Powiatu Olsztyńskiego

Olsztyn24
R E K L A M A
W E R S J A   M O B I L N A   O L S Z T Y N 2 4    P O L E C A M Y
Strona Olsztyn24 na urządzenia mobilne z ekranem dotykowym Projektowanie stron internetowych, tworzenie stron, agencja interaktywna NETTOM.com
R E K L A M A
Wydrukuj
D. | 2015-06-18 11:49 | Rozmiar tekstu: A A A

ArtFinał 2015

Olsztyn24
ArtFinał 2015 | Więcej zdjęć »
W Galerii na Strychu Miejskiego Ośrodka Kultury w Olsztynie odbył się wczoraj (17.06) wernisaż wystawy ArtFinał 2015. Ekspozycja ta podsumowuje siódmą edycję warsztatów plastycznych odbywających się w ramach Centrum Sztuk Wizualnych MOK w Olsztynie. Swoje prace zaprezentowały osoby, które skorzystały z oferty CSW MOK w zakresie sztuk plastycznych w minionym roku akademickim.

Zajęcia w ramach warsztatów trwały od października 2014 roku do końca maja roku bieżącego i były prowadzone w 6 dziedzinach: batik (prowadzący - Iwona Bolińska-Walendzik), rysunek (Adam Cieślak), malarstwo - od podstaw dla dzieci i dorosłych oraz portret i karykatura (Danuta Krajewska), ceramika (Izabela Woźniak - wasztaty weekendowe), fotografia - pejzaż, flora i fauna (Cezary Dębowski) oraz portret (Paweł Staszak).

Uczestnikami wystawy są:
 
» Batik - Beata Jabłońska, Magdalena Lipka, Elżbieta Suchowiecka, Ewa Kornacka, Lilla Bartnikowska i Jolanta Szewczyk.
R E K L A M A
banner
» Rysunek - Magda Lipka, Wiesława Barańska, Bożena Dawidowicz, Małgorzata Jasińska, Renata Kujawa, Angelika Tamkun, Marta Buszmak, Ewa Komorowska, Julia Jaros, Bożena Adamowicz, Marysia Kowalik, Alicja Łyszkowicz, Irena Wróblewska i Pulina Kuryłowicz. 

» Fotografia - Edyta Derecka i Andrzej Staniuk.

» Malarstwo - Jolanta Sobiech, Jadwiga Jakubiec, Paulina Kuryłowicz, Agnieszka Prądzyńska, Marta Zbrzeźniak.

» Malarstwo dla dzieci - Tomasz Szwedowski, Amelia Jankowska, Nina Bartnikowska, Julianna Ludwiczak, Monika Błachowicz, Urszula Górzyńska i Marta Pazdyga.

» Portret i karykatura - Bożena Dawidowicz, Aniela Janikowska i Ewa Dębska.

Wystawa potrwa do 19 lipca tego roku.

Z D J Ę C I A
F I L M Y
G A L E R I A
UWAGA: W związku z wprowadzeniem do polskiego porządku prawnego z dniem 25 maja Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z dnia 27 kwietnia 2016 r. nr 2016/679 (RODO) informujemy, że wyłączyliśmy możliwość komentowania artykułów w serwisie Olsztyn24. Wszystkie dotychczasowe komentarze wraz z danymi osobowymi komentujących - zostaną usunięte.
Osoby chcące wypowiedzieć się na prezentowane na naszych łamach tematy zapraszamy do komentowania na naszym profilu facebookowym oraz kanale YouTube.
Media społecznościowe
Olsztyn24 w Google+
R E K L A M A
Galeria zdjęć do artykułu
Filmy wideo do artykułu
image galeria
OLA: ArtFinał 2015

17-06-2015

Podobne artykuły
Najnowsze artykuły
Polecane wideo
Najczęściej czytane
Najnowsze galerie
RSS| O Gazecie| Nasze loga| Regulamin Olsztyn24| Kontakt| Reklama| Copyright by Olsztyn 24. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Pracuj.pl