Olsztyn24 - Gazeta On-Line
Portal Informacyjny Miasta Olsztyn i Powiatu Olsztyńskiego

Olsztyn24
R E K L A M A
W E R S J A   M O B I L N A   O L S Z T Y N 2 4    P O L E C A M Y
Strona Olsztyn24 na urządzenia mobilne z ekranem dotykowym Projektowanie stron internetowych, tworzenie stron, agencja interaktywna NETTOM.com
R E K L A M A
Wydrukuj
D. | 2015-06-21 12:28 | Rozmiar tekstu: A A A

Święto Ulicy Wilczyńskiego odbyło się po raz szósty

Olsztyn24
Święto odbyło się już po raz szósty | Więcej zdjęć »
Już po raz szósty Rada Osiedla Jaroty wspólnie z Miejskim Ośrodkiem Kultury w Olsztynie i partnerami zorganizowały Święto Ulicy Wilczyńskiego - głównej ulicy olsztyńskiego Osiedla Jaroty. Osiedlowa feta poprzedzona paradą oraz mszą odbyła się wczoraj (20.06) na placu przed Szkołą Podstawową nr 34.

Uroczystości rozpoczęto mszą świętą w kościele pw. Błogosławionej Franciszki Siedliskiej. Następnie mieszkańcy osiedla połączyli się barwny korowód i przemaszerowali ulicą Wilczyńskiego na boisko przy Szkole Podstawowej nr 34 im. Józefa Malewskiego przy ul. Herdera, a tam czekały na nich występy artystyczne, stoiska, rodzinny plac zabaw i wiele innych atrakcji zarówno dla małych, jak i dużych mieszkańców osiedla. Nie zabrakło też konkursów dla publiczności.

W programie imprezy znalazły się m.in. występy orkiestry dętej UWM pod dyrekcją Cezarego Rzący, Daniela Rupińskiego, Kaczek z Nowej Paczki i The Ukrainian Folk. Zaplanowano również prezentacje dzieci z Przedszkola nr 15, szkoły tańca Pavlović, osiedlowych klubów kultury SM Jaroty, szkoły Salsafit i studia Fitneska.

R E K L A M A
banner
Z D J Ę C I A
F I L M Y
G A L E R I A
UWAGA: W związku z wprowadzeniem do polskiego porządku prawnego z dniem 25 maja Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z dnia 27 kwietnia 2016 r. nr 2016/679 (RODO) informujemy, że z dniem 25.05.2018 r. wyłączamy możliwość komentowania artykułów w serwisie Olsztyn24. Wszystkie dotychczasowe komentarze zostaną usunięte. Osoby chcące wypowiedzieć się na prezentowane na naszych łamach tematy zapraszamy do komentowania na naszym profilu facebookowym oraz kanale YouTube.
Komentarze [0]
Nikt nie skomentował jeszcze tego artykułu...
Będziesz pierwszy?
Dodaj komentarz
Komentarze w Olsztyn24 pojawiają się po akceptacji moderatora.
Autor komentarza
Na podstawie Ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. Kodeks cywilny [Dz. U. z 1964 r. Nr 16, poz. 93 ze zmianami] - ochronie dóbr osobistych służą również pojęcia zniesławienia i zniewagi, które to działania są przestępstwami i popełnienie ich pociąga odpowiedzialność karną. Karane są one karą grzywny, ograniczenia wolności lub pozbawienia wolności, w zależności od charakteru przestępstwa. Redakcja Olsztyn24 nie ponosi odpowiedzialności za treść publikowanych komentarzy.
Media społecznościowe
Olsztyn24 w Google+
R E K L A M A
Galeria zdjęć do artykułu
Filmy wideo do artykułu
image galeria
OLA: VI Święto Ulicy Wilczyńskiego

20-06-2015

Podobne artykuły
Najnowsze artykuły
Polecane wideo
Najczęściej czytane
Najnowsze galerie
RSS| O Gazecie| Nasze loga| Regulamin Olsztyn24| Kontakt| Reklama| Copyright by Olsztyn 24. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Pracuj.pl