Olsztyn24 - Gazeta On-Line
Portal Informacyjny Miasta Olsztyn i Powiatu Olsztyńskiego

Olsztyn24
R E K L A M A
W E R S J A   M O B I L N A   O L S Z T Y N 2 4    P O L E C A M Y
Strona Olsztyn24 na urządzenia mobilne z ekranem dotykowym Projektowanie stron internetowych, tworzenie stron, agencja interaktywna NETTOM.com
R E K L A M A
Wydrukuj
waclawbr | 2015-06-28 01:58 | Rozmiar tekstu: A A A

Mieszkańcy Nagórek mają grilla!

Olsztyn24
Okazała wiata stanęła na terenie Ogródka Jordanowskiego przy ul. Barcza | Więcej zdjęć »
Od soboty (27.06) mieszkańcy Osiedla Nagórki nie będą musieli wyjeżdżać za miasto, by rozpalić grilla i usmażyć karkówkę, kiełbasę czy kaszankę. Będą to mogli zrobić tuż obok swoich bloków, na terenie Ogródka Jordanowskiego przy ul. Barcza, gdzie wybudowano okazałą wiatę grillową. W sobotę wiatę uroczyście oddano do użytku i od razu sprawdzono jej funkcjonalność, zapraszając mieszkańców na pierwsze pieczyste.

Wiata to efekt realizacji pomysłu mieszkańców osiedla, zgłoszonego w ramach pierwszej edycji Olsztyńskiego Budżetu Obywatelskiego. Zawiłe procedury administracyjne spowodowały, że realizacja pomysłu trochę się przeciągnęła w czasie.   

- Dość długo czekaliśmy na tę wiatę, ale było warto - mówi Małgorzata Gołębicka, przewodnicząca Rady Osiedla Nagórki. - Budynek jest wspaniały i mam nadzieję, że będzie służył integracji nie tylko mieszkańców Osiedla Nagórki, ale również całego Olsztyna.
R E K L A M A
banner
Koszt wiaty to 80 tys. złotych. Budowa trwała około 5 miesięcy. Niebawem obok wiaty stanie jeszcze siłownia „pod chmurką”. To z kolei zwycięski pomysł z drugiej edycji Olsztyńskiego Budżetu Obywatelskiego.

- Będzie można zjeść coś z grilla i od razy spalić nadmiar kalorii - śmieje się Małgorzata Gołębicka.

W ten sposób Ogródek Jordanowski przy ul. Barcza ma szansę stać się centrum rekreacyjno-wypoczynkowym osiedla, każdy mieszkaniec - od najmłodszego do najstarszego, będzie w nim mógł znaleźć zajęcie dla siebie.

Przy okazji przypominamy, że jeszcze do wtorku można zgłaszać pomysły do realizacji w ramach trzeciej edycji Olsztyńskiego Budżetu Obywatelskiego.
Z D J Ę C I A
F I L M Y
G A L E R I A
Komentarze [0]
Nikt nie skomentował jeszcze tego artykułu...
Będziesz pierwszy?
Dodaj komentarz
Komentarze w Olsztyn24 pojawiają się po akceptacji moderatora.
Autor komentarza
Na podstawie Ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. Kodeks cywilny [Dz. U. z 1964 r. Nr 16, poz. 93 ze zmianami] - ochronie dóbr osobistych służą również pojęcia zniesławienia i zniewagi, które to działania są przestępstwami i popełnienie ich pociąga odpowiedzialność karną. Karane są one karą grzywny, ograniczenia wolności lub pozbawienia wolności, w zależności od charakteru przestępstwa. Redakcja Olsztyn24 nie ponosi odpowiedzialności za treść publikowanych komentarzy.
Media społecznościowe
Olsztyn24 w Google+
R E K L A M A
Galeria zdjęć do artykułu
Filmy wideo do artykułu
image galeria
Otwarcie wiaty grillowej na Osiedlu Nagórki w Olsztynie

27-06-2015

Podobne artykuły
Najnowsze artykuły
Polecane wideo
Najczęściej czytane
Najnowsze galerie
RSS| O Gazecie| Nasze loga| Regulamin Olsztyn24| Kontakt| Reklama| Copyright by Olsztyn 24. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Pracuj.pl