Olsztyn24 - Gazeta On-Line
Portal Informacyjny Miasta Olsztyn i Powiatu Olsztyńskiego

Olsztyn24
R E K L A M A
W E R S J A   M O B I L N A   O L S Z T Y N 2 4    P O L E C A M Y
Strona Olsztyn24 na urządzenia mobilne z ekranem dotykowym Projektowanie stron internetowych, tworzenie stron, agencja interaktywna NETTOM.com
R E K L A M A
Wydrukuj Email
D. | 2015-06-29 14:17 | Rozmiar tekstu: A A A

XIII edycja konkursu „Urząd skarbowy przyjazny przedsiębiorcy” rozstrzygnięta

Olsztyn24
W tej edycji konkursu zwycięzcą okazał się Urząd Skarbowy w Elblągu | Więcej zdjęć »
W siedzibie Izby Skarbowej w Olsztynie rozstrzygnięto dzisiaj (29.06) regionalny etap XIII edycji konkursu „Urząd skarbowy przyjazny przedsiębiorcy”, w którym przedsiębiorcy oceniają swój urząd skarbowy. Konkurs organizuje Ministerstwo Finansów oraz Business Centre Club.

Jego głównym celem jest stworzenie atmosfery wzajemnej życzliwości i akceptacji między urzędem skarbowym a przedsiębiorcą, upublicznianie i promocja wysokich standardów obsługi klienta utrzymywanych przez wyróżnione placówki oraz wzmacnianie pozytywnego wizerunku urzędów skarbowych i ich pracowników. Cel ten ma zostać osiągnięty poprzez lepsze poznanie praw, obowiązków oraz uwarunkowań towarzyszących działalności obu stron.

Konkurs ma charakter ogólnopolski. Ocenianie odbywa się na podstawie punktów przyznawanych przez przedsiębiorców w specjalnie przygotowanych ankietach. Ocenie podlega jakość obsługi podatnika w urzędzie skarbowym, a także łatwość komunikacji oraz kompetencje pracowników urzędu.
R E K L A M A
banner
W tym roku z urzędów skarbowych działających na terenie województwa warmińsko-mazurskiego wyróżnione tytułem „Urząd skarbowy przyjazny przedsiębiorcy” zostały:

» Urząd Skarbowy w Elblągu,
» Urząd Skarbowy w Ostródzie,
» Urząd Skarbowy w Braniewie,
» Urząd Skarbowy w Olsztynie.

Urząd Skarbowy w Elblągu otrzymał największą sposród wymienionych urzędów liczbę punktów, bo aż 1709 na ponad 3500 oddanych w skali województwa (US w Ostródzie - 1030 głosów, US w Braniewie - 287 głosów, US w Olsztynie - 227 głosów).

Z D J Ę C I A
F I L M Y
Komentarze [0]
Nikt nie skomentował jeszcze tego artykułu...
Będziesz pierwszy?
Dodaj komentarz
Komentarze w Olsztyn24 pojawiają się po akceptacji moderatora.
Autor komentarza
Na podstawie Ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. Kodeks cywilny [Dz. U. z 1964 r. Nr 16, poz. 93 ze zmianami] - ochronie dóbr osobistych służą również pojęcia zniesławienia i zniewagi, które to działania są przestępstwami i popełnienie ich pociąga odpowiedzialność karną. Karane są one karą grzywny, ograniczenia wolności lub pozbawienia wolności, w zależności od charakteru przestępstwa. Redakcja Olsztyn24 nie ponosi odpowiedzialności za treść publikowanych komentarzy.
Media społecznościowe
Olsztyn24 w Google+
R E K L A M A
Filmy wideo do artykułu
image
Rozstrzygnięcie XIII edycji konkursu „Urząd skarbowy przyjazny przedsiębiorcy”

»

29-06-2015

Podobne artykuły
Najnowsze artykuły
Polecane wideo
Najczęściej czytane
Ostatnie komentarze
Najnowsze galerie
RSS| O Gazecie| Nasze loga| Regulamin Olsztyn24| Kontakt| Reklama| Copyright by Olsztyn 24. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Pracuj.pl