Olsztyn24 - Gazeta On-Line
Portal Informacyjny Miasta Olsztyn i Powiatu Olsztyńskiego

Olsztyn24
R E K L A M A
W E R S J A   M O B I L N A   O L S Z T Y N 2 4    P O L E C A M Y
Strona Olsztyn24 na urządzenia mobilne z ekranem dotykowym Projektowanie stron internetowych, tworzenie stron, agencja interaktywna NETTOM.com
R E K L A M A
Wydrukuj
D. | 2015-06-29 14:17 | Rozmiar tekstu: A A A

XIII edycja konkursu „Urząd skarbowy przyjazny przedsiębiorcy” rozstrzygnięta

Olsztyn24
W tej edycji konkursu zwycięzcą okazał się Urząd Skarbowy w Elblągu | Więcej zdjęć »
W siedzibie Izby Skarbowej w Olsztynie rozstrzygnięto dzisiaj (29.06) regionalny etap XIII edycji konkursu „Urząd skarbowy przyjazny przedsiębiorcy”, w którym przedsiębiorcy oceniają swój urząd skarbowy. Konkurs organizuje Ministerstwo Finansów oraz Business Centre Club.

Jego głównym celem jest stworzenie atmosfery wzajemnej życzliwości i akceptacji między urzędem skarbowym a przedsiębiorcą, upublicznianie i promocja wysokich standardów obsługi klienta utrzymywanych przez wyróżnione placówki oraz wzmacnianie pozytywnego wizerunku urzędów skarbowych i ich pracowników. Cel ten ma zostać osiągnięty poprzez lepsze poznanie praw, obowiązków oraz uwarunkowań towarzyszących działalności obu stron.

Konkurs ma charakter ogólnopolski. Ocenianie odbywa się na podstawie punktów przyznawanych przez przedsiębiorców w specjalnie przygotowanych ankietach. Ocenie podlega jakość obsługi podatnika w urzędzie skarbowym, a także łatwość komunikacji oraz kompetencje pracowników urzędu.
R E K L A M A
banner
W tym roku z urzędów skarbowych działających na terenie województwa warmińsko-mazurskiego wyróżnione tytułem „Urząd skarbowy przyjazny przedsiębiorcy” zostały:

» Urząd Skarbowy w Elblągu,
» Urząd Skarbowy w Ostródzie,
» Urząd Skarbowy w Braniewie,
» Urząd Skarbowy w Olsztynie.

Urząd Skarbowy w Elblągu otrzymał największą sposród wymienionych urzędów liczbę punktów, bo aż 1709 na ponad 3500 oddanych w skali województwa (US w Ostródzie - 1030 głosów, US w Braniewie - 287 głosów, US w Olsztynie - 227 głosów).

Z D J Ę C I A
F I L M Y
UWAGA: W związku z wprowadzeniem do polskiego porządku prawnego z dniem 25 maja Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z dnia 27 kwietnia 2016 r. nr 2016/679 (RODO) informujemy, że wyłączyliśmy możliwość komentowania artykułów w serwisie Olsztyn24. Wszystkie dotychczasowe komentarze wraz z danymi osobowymi komentujących - zostaną usunięte.
Osoby chcące wypowiedzieć się na prezentowane na naszych łamach tematy zapraszamy do komentowania na naszym profilu facebookowym oraz kanale YouTube.
Media społecznościowe
Olsztyn24 w Google+
R E K L A M A
Filmy wideo do artykułu
image galeria
Rozstrzygnięcie XIII edycji konkursu „Urząd skarbowy przyjazny przedsiębiorcy”

29-06-2015

Podobne artykuły
Najnowsze artykuły
Polecane wideo
Najczęściej czytane
Najnowsze galerie
RSS| O Gazecie| Nasze loga| Regulamin Olsztyn24| Kontakt| Reklama| Copyright by Olsztyn 24. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Pracuj.pl