Olsztyn24 - Gazeta On-Line
Portal Informacyjny Miasta Olsztyn i Powiatu Olsztyńskiego

Olsztyn24
R E K L A M A
W E R S J A   M O B I L N A   O L S Z T Y N 2 4    P O L E C A M Y
Strona Olsztyn24 na urządzenia mobilne z ekranem dotykowym Projektowanie stron internetowych, tworzenie stron, agencja interaktywna NETTOM.com
R E K L A M A
Wydrukuj Email
D. | 2015-06-29 19:28 | Rozmiar tekstu: A A A

W Olsztynie zainaugurowano IX Spotkanie Polskich Uniwersytetów Trzeciego Wieku zza Wschodniej Granicy

Olsztyn24
Inauguracja spotkań odbyła się w Państwowej Szkole Muzycznej w Olsztynie | Więcej zdjęć »
W Państwowej Szkole Muzycznej w Olsztynie zainaugurowano dzisiaj (29.06) IX Spotkanie Polskich Uniwersytetów Trzeciego Wieku zza Wschodniej Granicy. W zjeździe zorganizowanym przez Akademię Trzeciego Wieku we współpracy z Miejskim Ośrodkiem Kultury, Państwową Szkołą Muzyczną, Zespołem Szkół Budowlanych, Towarzystwami Kresowymi z Olsztyna i I Liceum Ogólnokształcącym udział bierze 135 zagranicznych gości ze Wschodu i 2 z Austrii.

Studenci przyjechali do Olsztyna wczoraj (28.06) i zostaną do soboty (4.07). Przygotowano dla nich m.in. wykłady, wyjście do kina, wycieczki do Rynu i Mikołajek, zabawy integracyjne oraz zwiedzanie Olsztyna. Wezmą również udział w uroczystym podpisaniu umowy o współpracy Polskich Uniwersytetów Trzeciego Wieku z Wydziałem Teologii Uniwersytetu Warmińsko-Mazurskiego.

Zanim jednak przystąpili do części roboczej zjazdu, wzięli udział w jego uroczystej inauguracji, podczas której przywitali ich m.in. wiceprezydent Olsztyna Jarosław Słoma i rektor UWM Ryszard Górecki. Wysłuchali także prelekcji na temat jubileuszu XX-lecia Polskiego Uniwersytetu Trzeciego Wieku we Lwowie oraz występów chórów z PUTW „Lutnia” ze Lwowa, „Seniori Cantabile” z Grodna oraz „De Novo” z ATW w Olsztynie.
R E K L A M A
banner
Z D J Ę C I A
F I L M Y
Komentarze [0]
Nikt nie skomentował jeszcze tego artykułu...
Będziesz pierwszy?
Dodaj komentarz
Komentarze w Olsztyn24 pojawiają się po akceptacji moderatora.
Autor komentarza
Na podstawie Ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. Kodeks cywilny [Dz. U. z 1964 r. Nr 16, poz. 93 ze zmianami] - ochronie dóbr osobistych służą również pojęcia zniesławienia i zniewagi, które to działania są przestępstwami i popełnienie ich pociąga odpowiedzialność karną. Karane są one karą grzywny, ograniczenia wolności lub pozbawienia wolności, w zależności od charakteru przestępstwa. Redakcja Olsztyn24 nie ponosi odpowiedzialności za treść publikowanych komentarzy.
Media społecznościowe
Olsztyn24 w Google+
R E K L A M A
Filmy wideo do artykułu
image
Inauguracja IX Spotkania Uniwersytetów Trzeciego Wieku

»

29-06-2015

Podobne artykuły
Najnowsze artykuły
Polecane wideo
Najczęściej czytane
Ostatnie komentarze
Najnowsze galerie
RSS| O Gazecie| Nasze loga| Regulamin Olsztyn24| Kontakt| Reklama| Copyright by Olsztyn 24. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Pracuj.pl