Olsztyn24 - Gazeta On-Line
Portal Informacyjny Miasta Olsztyn i Powiatu Olsztyńskiego

Olsztyn24
R E K L A M A
W E R S J A   M O B I L N A   O L S Z T Y N 2 4    P O L E C A M Y
Strona Olsztyn24 na urządzenia mobilne z ekranem dotykowym Projektowanie stron internetowych, tworzenie stron, agencja interaktywna NETTOM.com
R E K L A M A
Wydrukuj
inf. pras. | 2015-06-29 20:55 | Rozmiar tekstu: A A A

Niezwykły festiwal z kuglarzami i magikami odbędzie się w weekend w Olsztynie

Olsztyn24
Twarzą olsztyńskiego festiwalu będzie Adrian Pruski, znany powszechnie jako „Just Edi Show”
W pierwszy weekend lipca (4-5 lipca 2015) w Olsztynie odbędzie się niezwykły Festiwal Artystów Ulicznych o nazwie „Just Edi i przyjaciele”. Połykaczy ognia, magików, szczudlarzy i kuglarzy będzie można podziwiać w Parku Centralnym i Galerii Warmińskiej.

Festiwal Artystów Ulicznych będzie atrakcyjny dla całych rodzin ponieważ zaplanowane w ramach imprezy pokazy będą widowiskowe, pełne magii i niezwykłych sztuczek. Swój udział w imprezie zapowiedzieli m.in. akrobaci, szczudlarze, baloniarze, monocykliści, połykacze ognia, czy żonglujący płonącymi pochodniami. Zgodnie z sięgającą dawnych wieków tradycją ulicznych festiwali, na olsztyńskiej imprezie będą się też prezentować iluzjoniści.

Twarzą olsztyńskiego festiwalu będzie Adrian Pruski, znany powszechnie jako „Just Edi Show”. Jemu też nazwę „Just Edi i przyjaciele” zawdzięcza cały festiwal. Wraz z Pruskim zaprezentują się  m.in. Maciej Czarski Art, Śpiewające trampki, Siano Show, czy Michał Łoniewski, Paweł Skiba i Paweł Izdebski – ci ludzie są elitą polskiej sztuki ulicznej.
R E K L A M A
banner
Niezwykłe pokazy festiwalowe w sobotę (godz. 17.) będą się odbywały w Parku Centralnym, a w niedzielę (godz. 12.) – w Galerii Warmińskiej.

- Cieszmy się, że popularna i lubiana sztuka uliczna zawita do Olsztyna, że wpiszemy się w serię podobnych festiwali odbywających się w całym kraju
– mówi dyrektor Galerii Warmińskiej Michał Tur.

Festiwal „Just Edi i przyjaciele” organizują wspólnie Miasto Olsztyn i Galeria Warmińska.

Komentarze [0]
Nikt nie skomentował jeszcze tego artykułu...
Będziesz pierwszy?
Dodaj komentarz
Komentarze w Olsztyn24 pojawiają się po akceptacji moderatora.
Autor komentarza
Na podstawie Ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. Kodeks cywilny [Dz. U. z 1964 r. Nr 16, poz. 93 ze zmianami] - ochronie dóbr osobistych służą również pojęcia zniesławienia i zniewagi, które to działania są przestępstwami i popełnienie ich pociąga odpowiedzialność karną. Karane są one karą grzywny, ograniczenia wolności lub pozbawienia wolności, w zależności od charakteru przestępstwa. Redakcja Olsztyn24 nie ponosi odpowiedzialności za treść publikowanych komentarzy.
Media społecznościowe
Olsztyn24 w Google+
R E K L A M A
Najnowsze artykuły
Polecane wideo
Najczęściej czytane
Najnowsze galerie
RSS| O Gazecie| Nasze loga| Regulamin Olsztyn24| Kontakt| Reklama| Copyright by Olsztyn 24. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Pracuj.pl