Olsztyn24 - Gazeta On-Line
Portal Informacyjny Miasta Olsztyn i Powiatu Olsztyńskiego

Olsztyn24
R E K L A M A
W E R S J A   M O B I L N A   O L S Z T Y N 2 4    P O L E C A M Y
Strona Olsztyn24 na urządzenia mobilne z ekranem dotykowym Projektowanie stron internetowych, tworzenie stron, agencja interaktywna NETTOM.com
R E K L A M A
Wydrukuj Email
d./Kamil | 2015-07-05 13:24 | Rozmiar tekstu: A A A

Kolejny wieczór Olsztyńskich Nocy Bluesowych za nami

Olsztyn24
W amfiteatrze wystąpiła m.in. Janiva Magness (fot. Kamil - wszystkie) | Więcej zdjęć »
W Olsztynie trwają Olsztyńskie Noce Bluesowe. Sobota (4.07) był drugim z trzech dni festiwalowych koncertów w Amfiteatrze im. Czesława Niemena. Na scenie wystąpili: Jan Gałach Band, hiszpański A Contra Blues i amerykanka Janiva Magness z zespołem.

Przed wieczornym koncertem w amfiteatrze miłośnicy bluesa mogli wziąć udział w koncercie pod hasłem „Twój Blues poleca”. Na scenie zlokalizowanej na Targu Rybnym wystąpiły polskie zespoły Drunk Lamb i Blues Bazar oraz Fingerstyle Bob & The Blues Society.

R E K L A M A
banner
Z D J Ę C I A
G A L E R I A
Komentarze [6]
~noc / 2015-07-07 19:57
No bardzo merytoryczna dyskusja o bluesie.
~tez na bulesa / 2015-07-06 16:28
dziadek i cioty -to prawdziwe cioty, ale kment....
~do ciotki / 2015-07-06 07:52
To ty nie słuchasz muzyki tylko artystom lata liczysz i sukienki oceniasz? Pomyliłas koncert z maglem. Poziom taniego piwa był też widoczny wczoraj. Wierzchołki ciągnie długie nuty jakby płuca miał podwójne , bilety tańsze od kinowego a ludzie przy piwie w okolicznych barach i muzyce typu disco polo. Ale komentować na forum pierwsi. Obudź się ciotka. Albo idź na Eneja bo tam młode chłopaki grają.
~wujek do ciotki / 2015-07-06 07:34
To jest Ameryka! Tam jak gorąco to kto chce chodzi w krótszych spodniach czy sukience. Wolność. A u nas musi być jak na pogrzebie. Tylko dziewczynki na scenie . Nic dziwnego że coraz więcej pedofilii. Wiwat Janina. Normalna i z energią. To jest to! Ale polskie ciotki tego nie kumaja i to jest żałosne i prymitywne.
~Ciotka / 2015-07-05 22:59
Janiva - 58 lat i warto by już dłuższe sukienki na scenę zakładać, na czym widowisko znacznie by zyskało...
~dziadek / 2015-07-05 16:35
Och Janiva! 58 lat i w minisukience na scenie. A nasze żony w tym czasie raczej tylko seriale przed telewizorem Inny kraj inne obyczaje i luz. U nas nuda i schematy. Na szczęście dziś jeszcze grają bluesa! Fajnie posłuchać i popatrzeć.
Dodaj komentarz
Komentarze w Olsztyn24 pojawiają się po akceptacji moderatora.
Autor komentarza
Na podstawie Ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. Kodeks cywilny [Dz. U. z 1964 r. Nr 16, poz. 93 ze zmianami] - ochronie dóbr osobistych służą również pojęcia zniesławienia i zniewagi, które to działania są przestępstwami i popełnienie ich pociąga odpowiedzialność karną. Karane są one karą grzywny, ograniczenia wolności lub pozbawienia wolności, w zależności od charakteru przestępstwa. Redakcja Olsztyn24 nie ponosi odpowiedzialności za treść publikowanych komentarzy.
Media społecznościowe
Olsztyn24 w Google+
R E K L A M A
Galeria zdjęć do artykułu
Najnowsze artykuły
Polecane wideo
Najczęściej czytane
Ostatnie komentarze
Najnowsze galerie
RSS| O Gazecie| Nasze loga| Regulamin Olsztyn24| Kontakt| Reklama| Copyright by Olsztyn 24. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Pracuj.pl