Olsztyn24 - Gazeta On-Line
Portal Informacyjny Miasta Olsztyn i Powiatu Olsztyńskiego

Olsztyn24
R E K L A M A
W E R S J A   M O B I L N A   O L S Z T Y N 2 4    P O L E C A M Y
Strona Olsztyn24 na urządzenia mobilne z ekranem dotykowym Projektowanie stron internetowych, tworzenie stron, agencja interaktywna NETTOM.com
R E K L A M A
Wydrukuj Email
inf. pras. | 2015-07-06 22:09 | Rozmiar tekstu: A A A

Ulica Armii Krajowej idzie do remontu

Olsztyn24
Cześć ul. Armii Krajowej została wyremontowana w 2014 roku | Więcej zdjęć »
W nocy ze środy na czwartek (z 8 na 9 lipca) zostanie zmieniona organizacja ruchu na odcinku ul. Armii Krajowej. Ma to związek z gruntownym remontem drogi. Prace będą prowadzone na odcinku od skrzyżowania Armii Krajowej z ul. Schumana do skrzyżowania z ul. Jagiellończyka.

Pierwszy etap robót będzie prowadzony na południowo-zachodniej jezdni. Drugą jezdnią kierowcy będą poruszali się w obu kierunkach po jednym pasie ruchu. Prace potrwają do połowy sierpnia. Później nastąpi około dwutygodniowa przerwa, tak by zapewnić swobodny dojazd do Centrum Rekreacyjno-Sportowego Ukiel na czas rozgrywanych w centrum mistrzostw świata w siatkówce plażowej.

Drugi etap robót rozpocznie się na przełomie sierpnia i września i potrwa do połowy listopada.
R E K L A M A
banner
Z D J Ę C I A
Komentarze [1]
~korek1 / 2015-07-07 21:45
Czy to jest złośliwość władzy czy chęć zarobienia więcej kasy bo to już zakrawa o pomstę do nieba nie można przez to miasto przejechać by nie stać w kilometrowych korkach. POdejrzewam ,że miasto ma układ ze stacjami benzynowymi aby jak najwięcej kierowcy spalili paliwa przy jednoczesnym przejechaniu najmniejszej ilości kilometrów. Ta władza już jest tak zepsuta ,że nie patrzy na obywateli i dlatego na jesieni dostaną ostatecznie czerwoną kartkę ale jeszcze trochę nakradną aby dla przyszłej władzy jak najmniej zostało kasy zostaną tylko długi do spłacania.
Dodaj komentarz
Komentarze w Olsztyn24 pojawiają się po akceptacji moderatora.
Autor komentarza
Na podstawie Ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. Kodeks cywilny [Dz. U. z 1964 r. Nr 16, poz. 93 ze zmianami] - ochronie dóbr osobistych służą również pojęcia zniesławienia i zniewagi, które to działania są przestępstwami i popełnienie ich pociąga odpowiedzialność karną. Karane są one karą grzywny, ograniczenia wolności lub pozbawienia wolności, w zależności od charakteru przestępstwa. Redakcja Olsztyn24 nie ponosi odpowiedzialności za treść publikowanych komentarzy.
Media społecznościowe
Olsztyn24 w Google+
R E K L A M A
Podobne artykuły
Najnowsze artykuły
Polecane wideo
Najczęściej czytane
Ostatnie komentarze
Najnowsze galerie
RSS| O Gazecie| Nasze loga| Regulamin Olsztyn24| Kontakt| Reklama| Copyright by Olsztyn 24. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Pracuj.pl