Olsztyn24 - Gazeta On-Line
Portal Informacyjny Miasta Olsztyn i Powiatu Olsztyńskiego

Olsztyn24
R E K L A M A
W E R S J A   M O B I L N A   O L S Z T Y N 2 4    P O L E C A M Y
Strona Olsztyn24 na urządzenia mobilne z ekranem dotykowym Projektowanie stron internetowych, tworzenie stron, agencja interaktywna NETTOM.com
R E K L A M A
Wydrukuj
D. | 2015-07-10 11:02 | Rozmiar tekstu: A A A

Tegoroczna Śmiechoterapia rozpoczęta występem kabaretu Ani Mru Mru

Olsztyn24
Kabaret Ani Mru Mru | Więcej zdjęć »
W Amfiteatrze im. Czesława Niemena w Olsztynie było wczoraj (9.07) niezwykle tłoczno i wesoło. Stało się tak za sprawą występu kabaretu Ani Mru Mru, którym zainaugurowano tegoroczną odsłonę Sesji Śmiechoterapii - niezwykle popularnego cyklu na stałe wpisanego w Olsztyńskie Lato Artystyczne, flagowy festiwal Olsztyna organizowany przez Miejski Ośrodek Kultury.

Jeden z dwóch najpopularniejszych obecnie polskich kabaretów (obok Kabaretu Moralnego Niepokoju) rodem z Lublina zaprezentował nowy program artystyczny pod nazwą „Skurcz”. Publiczność „zrywała boki” ze śmiechu m.in. przy skeczach z udziałem mistrzów kung fu, księdza i ministrantów chodzących po kolędzie, dyrektora szkoły próbującego zmienić taneczną tradycję polskich studniówek, górala wrażliwego na kobiece wdzięki i pijanych „himalaistów”. Nie zabrakło również kabaretowych piosenek.

Wczorajszy występ Michała i Marcina Wójcików oraz Waldemara Wilkołka stał się sukcesem, zanim jeszcze się odbył. Cieszył się tak wielką popularnością, że przybyli do olsztyńskiego amfiteatru widzowie musieli zająć każdy wolny skrawek przestrzeni nadającej się do siedzenia, by się pomieścić. Spora grupa olsztynian pojawiła się też wokół murów okalających amfiteatr i w ogródkach okolicznych lokali.
R E K L A M A
banner
Z D J Ę C I A
F I L M Y
UWAGA: W związku z wprowadzeniem do polskiego porządku prawnego z dniem 25 maja Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z dnia 27 kwietnia 2016 r. nr 2016/679 (RODO) informujemy, że wyłączyliśmy możliwość komentowania artykułów w serwisie Olsztyn24. Wszystkie dotychczasowe komentarze wraz z danymi osobowymi komentujących - zostaną usunięte.
Osoby chcące wypowiedzieć się na prezentowane na naszych łamach tematy zapraszamy do komentowania na naszym profilu facebookowym oraz kanale YouTube.
Media społecznościowe
Olsztyn24 w Google+
R E K L A M A
Filmy wideo do artykułu
image galeria
OLA: I Sesja Śmiechoterapii 2015

09-07-2015

Podobne artykuły
Najnowsze artykuły
Polecane wideo
Najczęściej czytane
Najnowsze galerie
RSS| O Gazecie| Nasze loga| Regulamin Olsztyn24| Kontakt| Reklama| Copyright by Olsztyn 24. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Pracuj.pl