Olsztyn24 - Gazeta On-Line
Portal Informacyjny Miasta Olsztyn i Powiatu Olsztyńskiego

Olsztyn24
R E K L A M A
W E R S J A   M O B I L N A   O L S Z T Y N 2 4    P O L E C A M Y
Strona Olsztyn24 na urządzenia mobilne z ekranem dotykowym Projektowanie stron internetowych, tworzenie stron, agencja interaktywna NETTOM.com
R E K L A M A
Wydrukuj Email
D. | 2015-07-10 11:02 | Rozmiar tekstu: A A A

Tegoroczna Śmiechoterapia rozpoczęta występem kabaretu Ani Mru Mru

Olsztyn24
Kabaret Ani Mru Mru | Więcej zdjęć »
W Amfiteatrze im. Czesława Niemena w Olsztynie było wczoraj (9.07) niezwykle tłoczno i wesoło. Stało się tak za sprawą występu kabaretu Ani Mru Mru, którym zainaugurowano tegoroczną odsłonę Sesji Śmiechoterapii - niezwykle popularnego cyklu na stałe wpisanego w Olsztyńskie Lato Artystyczne, flagowy festiwal Olsztyna organizowany przez Miejski Ośrodek Kultury.

Jeden z dwóch najpopularniejszych obecnie polskich kabaretów (obok Kabaretu Moralnego Niepokoju) rodem z Lublina zaprezentował nowy program artystyczny pod nazwą „Skurcz”. Publiczność „zrywała boki” ze śmiechu m.in. przy skeczach z udziałem mistrzów kung fu, księdza i ministrantów chodzących po kolędzie, dyrektora szkoły próbującego zmienić taneczną tradycję polskich studniówek, górala wrażliwego na kobiece wdzięki i pijanych „himalaistów”. Nie zabrakło również kabaretowych piosenek.

Wczorajszy występ Michała i Marcina Wójcików oraz Waldemara Wilkołka stał się sukcesem, zanim jeszcze się odbył. Cieszył się tak wielką popularnością, że przybyli do olsztyńskiego amfiteatru widzowie musieli zająć każdy wolny skrawek przestrzeni nadającej się do siedzenia, by się pomieścić. Spora grupa olsztynian pojawiła się też wokół murów okalających amfiteatr i w ogródkach okolicznych lokali.
R E K L A M A
banner
Z D J Ę C I A
F I L M Y
Komentarze [0]
Nikt nie skomentował jeszcze tego artykułu...
Będziesz pierwszy?
Dodaj komentarz
Komentarze w Olsztyn24 pojawiają się po akceptacji moderatora.
Autor komentarza
Na podstawie Ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. Kodeks cywilny [Dz. U. z 1964 r. Nr 16, poz. 93 ze zmianami] - ochronie dóbr osobistych służą również pojęcia zniesławienia i zniewagi, które to działania są przestępstwami i popełnienie ich pociąga odpowiedzialność karną. Karane są one karą grzywny, ograniczenia wolności lub pozbawienia wolności, w zależności od charakteru przestępstwa. Redakcja Olsztyn24 nie ponosi odpowiedzialności za treść publikowanych komentarzy.
Media społecznościowe
Olsztyn24 w Google+
R E K L A M A
Filmy wideo do artykułu
image
OLA: I Sesja Śmiechoterapii 2015

»

09-07-2015

Podobne artykuły
Najnowsze artykuły
Polecane wideo
Najczęściej czytane
Ostatnie komentarze
Najnowsze galerie
RSS| O Gazecie| Nasze loga| Regulamin Olsztyn24| Kontakt| Reklama| Copyright by Olsztyn 24. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Pracuj.pl