Olsztyn24 - Gazeta On-Line
Portal Informacyjny Miasta Olsztyn i Powiatu Olsztyńskiego

Olsztyn24
R E K L A M A
W E R S J A   M O B I L N A   O L S Z T Y N 2 4    P O L E C A M Y
Strona Olsztyn24 na urządzenia mobilne z ekranem dotykowym Projektowanie stron internetowych, tworzenie stron, agencja interaktywna NETTOM.com
R E K L A M A
Wydrukuj
AJ | 2015-07-12 12:22 | Rozmiar tekstu: A A A

Powrót Juranda świętowano w Spychowie

Olsztyn24
Powrót Juranda do Spychowa | Więcej zdjęć »
Wczorajszy (11.07) dzień był dla wielu mieszkańców Spychowa jednym z najważniejszych i najbardziej oczekiwanych w roku. Od wielu lat w lecie odbywa się tam „Powrót Juranda do Spychowa”. Zabawę zorganizowało Towarzystwo „Przyjazne Spychowo” wraz z partnerami.

Impreza obfitowała w wiele atrakcji. Tradycyjnie zaczęła się paradą Juranda ze świtą w stronę spychowskiego amfiteatru, gdzie przez wiele godzin bawili się mieszkańcy miejscowości i goście. W trakcie imprezy zaprezentowano pokazy walk rycerskich, inscenizacje historyczne - w tym roku było to darowanie życia Krzyżakowi, występy wielu zespołów oraz pokaz sztucznych ogni. W programie przewidziano też prezentacje zespołów muzycznych TapeWorm, The BL Blues Band, Kuzyni Neptuna i OKEJ, a także występ kabaretu Koń Polski.

Dodatkową atrakcją była impreza towarzysząca - „Święto Mazurskiej Dłubanki”, podczas której zaprezentowano m.in. rękodzieło.
R E K L A M A
banner
Wśród gości specjalnych zabawy znaleźli się Paweł Papke - wielokrotny reprezentant Polski w piłce siatkowej mężczyzn, poseł na Sejm RP VII kadencji oraz Sylwia Jaskulska - członek zarządu województwa warmińsko-mazurskiego.

Z D J Ę C I A
Komentarze [1]
~Paweł / 2015-07-13 15:20
sympatycznie ;)
Dodaj komentarz
Komentarze w Olsztyn24 pojawiają się po akceptacji moderatora.
Autor komentarza
Na podstawie Ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. Kodeks cywilny [Dz. U. z 1964 r. Nr 16, poz. 93 ze zmianami] - ochronie dóbr osobistych służą również pojęcia zniesławienia i zniewagi, które to działania są przestępstwami i popełnienie ich pociąga odpowiedzialność karną. Karane są one karą grzywny, ograniczenia wolności lub pozbawienia wolności, w zależności od charakteru przestępstwa. Redakcja Olsztyn24 nie ponosi odpowiedzialności za treść publikowanych komentarzy.
Media społecznościowe
Olsztyn24 w Google+
R E K L A M A
Podobne artykuły
Najnowsze artykuły
Polecane wideo
Najczęściej czytane
Najnowsze galerie
RSS| O Gazecie| Nasze loga| Regulamin Olsztyn24| Kontakt| Reklama| Copyright by Olsztyn 24. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Pracuj.pl