Olsztyn24 - Gazeta On-Line
Portal Informacyjny Miasta Olsztyn i Powiatu Olsztyńskiego

Olsztyn24
R E K L A M A
W E R S J A   M O B I L N A   O L S Z T Y N 2 4    P O L E C A M Y
Strona Olsztyn24 na urządzenia mobilne z ekranem dotykowym Projektowanie stron internetowych, tworzenie stron, agencja interaktywna NETTOM.com
R E K L A M A
Wydrukuj Email
inf.pras. | 2015-07-15 18:33 | Rozmiar tekstu: A A A

Bardzo życzliwy telefon pomaga olsztynianom

Olsztyn24
Od lewej: prezydent Olsztyna Piotr Grzymowicz i Andrzej Domański podczas konferencji dot. telefonu życzliwości (fot. archiwum)
Około czterdziestu osób skorzystało już w Olsztynie z porad udzielanych telefonicznie przez psychologa i prawnika. Specjaliści dyżurują od końca kwietnia bieżącego roku.

Jak się okazało, inicjatywa spotkała się z zainteresowaniem starszych mieszkańców stolicy regionu.

- Olsztynianie najczęściej dzwonią w sprawie porad spadkowych - wyjaśnia dyżurujący przy telefonie były sędzia Andrzej Domański. - Chcą wiedzieć jak przygotować testament, jak rozporządzić mieniem, by nie poszło na stracenie. Pojawiają się też prośby o poradę w sprawach rodzinnych.
R E K L A M A
banner
Życzliwa rozmowa i rzeczowa porada - to bardzo ważne dla olsztynian, którzy dzwonią pod nr 89 522 28 20. Równie istotne może być też to, że uzyskują informacje za darmo i - najczęściej - bez wychodzenia z domu.

- Czasem zapraszam interesantów na dyżur - przyznaje Andrzej Domański. - Tak jest w przypadku, gdy muszę zajrzeć do dokumentów. Inaczej nie byłbym w stanie udzielić porady z pełną odpowiedzialnością.

Telefoniczny dyżur psychologa odbywa się w poniedziałki, a prawnika w środy i czwartki między 13.30 a 15.30 pod numerem 89 522 28 20.
Komentarze [0]
Nikt nie skomentował jeszcze tego artykułu...
Będziesz pierwszy?
Dodaj komentarz
Komentarze w Olsztyn24 pojawiają się po akceptacji moderatora.
Autor komentarza
Na podstawie Ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. Kodeks cywilny [Dz. U. z 1964 r. Nr 16, poz. 93 ze zmianami] - ochronie dóbr osobistych służą również pojęcia zniesławienia i zniewagi, które to działania są przestępstwami i popełnienie ich pociąga odpowiedzialność karną. Karane są one karą grzywny, ograniczenia wolności lub pozbawienia wolności, w zależności od charakteru przestępstwa. Redakcja Olsztyn24 nie ponosi odpowiedzialności za treść publikowanych komentarzy.
Media społecznościowe
Olsztyn24 w Google+
R E K L A M A
Najnowsze artykuły
Polecane wideo
Najczęściej czytane
Ostatnie komentarze
Najnowsze galerie
RSS| O Gazecie| Nasze loga| Regulamin Olsztyn24| Kontakt| Reklama| Copyright by Olsztyn 24. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Pracuj.pl