Olsztyn24 - Gazeta On-Line
Portal Informacyjny Miasta Olsztyn i Powiatu Olsztyńskiego

Olsztyn24
R E K L A M A
W E R S J A   M O B I L N A   O L S Z T Y N 2 4    P O L E C A M Y
Strona Olsztyn24 na urządzenia mobilne z ekranem dotykowym Projektowanie stron internetowych, tworzenie stron, agencja interaktywna NETTOM.com
R E K L A M A
Wydrukuj
wb | 2015-07-18 16:18 | Rozmiar tekstu: A A A

Night Power 2015 rozegrano w pełnym słońcu

Olsztyn24
Night Power 2015 na lotnisku w Dajtkach | Więcej zdjęć »
Limitowaną wersję imprezy motorowej Night Power rozegrano dziś (18.07) na Lotnisku Aeroklubu Warmińsko-Mazurskiego w Olsztynie. Limitowaną, bo z założenia nocne wyścigi na 1/4 mili rozegrano w pełnym słońcu i przy temperaturze sięgającej 30 stopni Celsjusza.

Główna część imprezy to wyścigi motocyklowe i samochodowe na 1/4 mili. Organizatorzy byli przygotowani na przyjęcie do wyścigów 80 pojazdów. Mogły to być samochody fabryczne, jak i stuningowane. Każdy z zawodników miał 4 przejazdy. Zwycięzcy zostali wyłonieni na podstawie najlepszego czasu z wszystkich przejazdów.

Najważniejszą atrakcją imprezy był pokaz samochodu z silnikiem odrzutowym Jet Car Show. Pojazd z amerykańskim silnikiem, stosowanym zwykle w samolotach wojskowych, o mocy 6000 koni mechanicznych, zaprezentował się publiczności cztery razy.
R E K L A M A
banner
Wyścigom i pokazom na pasie startowym lotniska towarzyszyło miasteczko wyścigów na płycie lotniska. W miasteczku firma DD Audio urządziła strefę Car Audio DD Zone z wystawą samochodów wyposażonych w „wypasione” zabudowy car audio. Była też strefa dla dzieci: dmuchańce, trampoliny, tor samochodów zdalnie sterowanych, tor wyścigowy Carrera i inne atrakcje. Przygotowano również strefę dla przedsiębiorców chcących zaprezentować swoje produkty.

Organizatorem Night Power 2015 była firma Racing Logistic, zajmująca się organizacją nocnych, ulicznych, legalnych wyścigów samochodowych w formie turniejowej w całym kraju.
Z D J Ę C I A
F I L M Y
G A L E R I A
UWAGA: W związku z wprowadzeniem do polskiego porządku prawnego z dniem 25 maja Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z dnia 27 kwietnia 2016 r. nr 2016/679 (RODO) informujemy, że wyłączyliśmy możliwość komentowania artykułów w serwisie Olsztyn24. Wszystkie dotychczasowe komentarze wraz z danymi osobowymi komentujących - zostaną usunięte.
Osoby chcące wypowiedzieć się na prezentowane na naszych łamach tematy zapraszamy do komentowania na naszym profilu facebookowym oraz kanale YouTube.
Media społecznościowe
Olsztyn24 w Google+
R E K L A M A
Galeria zdjęć do artykułu
Filmy wideo do artykułu
image galeria
Night Power 2015 w Olsztynie

18-07-2015

image galeria
Jet Car Show w Olsztynie

18-07-2015

Podobne artykuły
Najnowsze artykuły
Polecane wideo
Najczęściej czytane
Najnowsze galerie
RSS| O Gazecie| Nasze loga| Regulamin Olsztyn24| Kontakt| Reklama| Copyright by Olsztyn 24. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Pracuj.pl