Olsztyn24 - Gazeta On-Line
Portal Informacyjny Miasta Olsztyn i Powiatu Olsztyńskiego

Olsztyn24
R E K L A M A
W E R S J A   M O B I L N A   O L S Z T Y N 2 4    P O L E C A M Y
Strona Olsztyn24 na urządzenia mobilne z ekranem dotykowym Projektowanie stron internetowych, tworzenie stron, agencja interaktywna NETTOM.com
R E K L A M A
Wydrukuj Email
Natt | 2015-07-21 15:55 | Rozmiar tekstu: A A A

Marcin Możdżonek trenował młodych olsztynian

Olsztyn24
Trening siatkarski z Marcinem Możdżonkiem | Więcej zdjęć »
Złoty medalista Mistrzostw Świata w siatkówce, Marcin Możdżonek, poprowadził dziś (21.07) trening dla najmłodszych fanów w Hali Widowiskowo-Sportowej „Urania”. Czwarta już edycja spotkań swym zasięgiem obejmuje cztery miasta: Olsztyn, Warszawę, Płock i Gdynię.

We współpracy z Fundacją Citius Altius Fortius Marcin Możdżonek już od 2012 roku krzepi sportowego ducha walki u najmłodszych, którzy podczas treningu mieli wyjątkową okazję do rozmowy ze swoim idolem, zdobycia jego autografu czy zrobienia pamiątkowego zdjęcia.

W każdym z treningów udział bierze maksymalnie 130 dzieci w wieku 9-13 lat. W tym roku jeden z treningów przeprowadzony zostanie na gdyńskiej plaży, gdzie swoich sił będą mogły próbować dzieci w wieku 12-16 lat. W poprzednich edycjach w treningach uczestniczyło łącznie 1170 młodych adeptów siatkówki, a asysty Marcinowi udzielali między innymi Paweł Papke, Krzysztof Ignaczak czy Sebastian Świderski.
R E K L A M A
banner
Promowanie aktywnego trybu życia wśród dzieci to główny cel Marcina i Fundacji. W dobie nagminnego nadużycia zwolnień z wuefu, należy pokazywać najmłodszym możliwości aktywnego spędzania czasu. Ta inicjatywa może także przyczynić się do wyłonienia przyszłych adeptów i kadrowiczów piłki siatkowej.

Z D J Ę C I A
F I L M Y
G A L E R I A
Komentarze [0]
Nikt nie skomentował jeszcze tego artykułu...
Będziesz pierwszy?
Dodaj komentarz
Komentarze w Olsztyn24 pojawiają się po akceptacji moderatora.
Autor komentarza
Na podstawie Ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. Kodeks cywilny [Dz. U. z 1964 r. Nr 16, poz. 93 ze zmianami] - ochronie dóbr osobistych służą również pojęcia zniesławienia i zniewagi, które to działania są przestępstwami i popełnienie ich pociąga odpowiedzialność karną. Karane są one karą grzywny, ograniczenia wolności lub pozbawienia wolności, w zależności od charakteru przestępstwa. Redakcja Olsztyn24 nie ponosi odpowiedzialności za treść publikowanych komentarzy.
Media społecznościowe
Olsztyn24 w Google+
R E K L A M A
Galeria zdjęć do artykułu
Filmy wideo do artykułu
image
Trening siatkarski z Marcinem Możdżonkiem w Olsztynie

»

21-07-2015

Podobne artykuły
Najnowsze artykuły
Polecane wideo
Najczęściej czytane
Ostatnie komentarze
Najnowsze galerie
RSS| O Gazecie| Nasze loga| Regulamin Olsztyn24| Kontakt| Reklama| Copyright by Olsztyn 24. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Pracuj.pl