Olsztyn24 - Gazeta On-Line
Portal Informacyjny Miasta Olsztyn i Powiatu Olsztyńskiego

Olsztyn24
R E K L A M A
W E R S J A   M O B I L N A   O L S Z T Y N 2 4    P O L E C A M Y
Strona Olsztyn24 na urządzenia mobilne z ekranem dotykowym Projektowanie stron internetowych, tworzenie stron, agencja interaktywna NETTOM.com
R E K L A M A
Wydrukuj
inf. pras. | 2015-07-29 12:50 | Rozmiar tekstu: A A A

Trwa nabór do Rady Olsztyńskich Seniorów

Olsztyn24
Olsztyńscy seniorzy to osoby aktywne i zaangażowane w życie miasta
Ponad 42 tysiące seniorów mieszka obecnie w Olsztynie. To oznacza, że już niemal 1/4 mieszkańców to osoby starsze. Dlatego tak ważne jest poznanie ich potrzeb. Powinny mieć też jeszcze większy wpływ na decyzje, jakie podejmowane są w stolicy Warmii i Mazur.

Pomóc w tym ma powstanie Rady Olsztyńskich Seniorów. O powołaniu takiego organu zdecydowali pod koniec maja bieżącego roku radni miejscy. Teraz zbliża się czas wyboru 25 osób, które będą zasiadać w Radzie Olsztyńskich Seniorów przez dwa lata.

Wśród kandydatów mogą znaleźć się jedynie mieszkańcy Olsztyna, którzy skończyli 60. rok życia. Do 31 lipca do godziny 15.00 przyjmowane będą zgłoszenia kandydatów do rady. Do 10 sierpnia natomiast przyjmowane są zgłoszenia przedstawicieli podmiotów działających na rzecz osób starszych. Ci 10 dni później wezmą udział w Walnym Zgromadzeniu, które wyłoni Radę Olsztyńskich Seniorów.

Wszelkie niezbędne dokumenty dotyczące sprawy dostępne są na stronie internetowej Urzędu Miasta pod adresem www.olsztyn.eu w zakładce „Aktualności”.
R E K L A M A
banner
Komentarze [0]
Nikt nie skomentował jeszcze tego artykułu...
Będziesz pierwszy?
Dodaj komentarz
Komentarze w Olsztyn24 pojawiają się po akceptacji moderatora.
Autor komentarza
Na podstawie Ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. Kodeks cywilny [Dz. U. z 1964 r. Nr 16, poz. 93 ze zmianami] - ochronie dóbr osobistych służą również pojęcia zniesławienia i zniewagi, które to działania są przestępstwami i popełnienie ich pociąga odpowiedzialność karną. Karane są one karą grzywny, ograniczenia wolności lub pozbawienia wolności, w zależności od charakteru przestępstwa. Redakcja Olsztyn24 nie ponosi odpowiedzialności za treść publikowanych komentarzy.
Media społecznościowe
Olsztyn24 w Google+
R E K L A M A
Najnowsze artykuły
Polecane wideo
Najczęściej czytane
Najnowsze galerie
RSS| O Gazecie| Nasze loga| Regulamin Olsztyn24| Kontakt| Reklama| Copyright by Olsztyn 24. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Pracuj.pl