Olsztyn24 - Gazeta On-Line
Portal Informacyjny Miasta Olsztyn i Powiatu Olsztyńskiego

Olsztyn24
R E K L A M A
W E R S J A   M O B I L N A   O L S Z T Y N 2 4    P O L E C A M Y
Strona Olsztyn24 na urządzenia mobilne z ekranem dotykowym Projektowanie stron internetowych, tworzenie stron, agencja interaktywna NETTOM.com
R E K L A M A
Wydrukuj
D. | 2015-08-22 22:19 | Rozmiar tekstu: A A A

Koncert Wakacje z Nutkami odbył się w kościele ewangelickim

Olsztyn24
Koncert odbył się w Ewangelickim Kościele Chrystusa Zbawiciela na Starym Mieście w Olsztynie | Więcej zdjęć »
W Ewangelickim Kościele Chrystusa Zbawiciela odbył się dzisiaj (22.08) koncert uczestników XIII Kursu Muzycznego dla Dzieci i Młodzieży Pasym 2015. Był to drugi koncert młodych muzyków, którzy wzięli udział w tegorocznej edycji kursu zorganizowanego przez Dorotę Obijalską i Annę Jundziłł we współpracy z olsztyńskim kołem Stowarzyszenia Polskich Artystów Muzyków.

W trwającym w dniach 12–23 sierpnia w ośrodku „Kalwa” w Pasymiu kursie w formie kolonii wzięły udział 83 osoby. Uczestniczyły one w zajęciach indywidualnych, zespołowych i orkiestrowych z gry na flecie, skrzypcach, klarnecie, fortepianie, kontrabasie i wiolonczeli. Celem kursu było nie tylko doskonalenie umiejętności muzycznych uczestników, ale też wymiana doświadczeń oraz integracja środowisk muzycznych. Nie mogło również zabraknąć wspólnego koncertowania.

Dzisiejszy koncert był zwieńczeniem wysiłków, jakie uczestnicy włożyli w rozwój swojego warsztatu muzycznego w trakcie trwania kursu (poprzedził go wczorajszy koncert w Pasymiu). Młodzi muzycy zaprezentowali przed publicznością utwory klasyczne i muzykę filmową, na zakończenie zaś zaśpiewali. Próbkę ich umiejętności można usłyszeć na zapisie wideo fragmentów koncertu, który udostępnimy wkrótce.
R E K L A M A
banner
Z D J Ę C I A
F I L M Y
G A L E R I A
UWAGA: W związku z wprowadzeniem do polskiego porządku prawnego z dniem 25 maja Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z dnia 27 kwietnia 2016 r. nr 2016/679 (RODO) informujemy, że z dniem 25.05.2018 r. wyłączamy możliwość komentowania artykułów w serwisie Olsztyn24. Wszystkie dotychczasowe komentarze zostaną usunięte. Osoby chcące wypowiedzieć się na prezentowane na naszych łamach tematy zapraszamy do komentowania na naszym profilu facebookowym oraz kanale YouTube.
Komentarze [0]
Nikt nie skomentował jeszcze tego artykułu...
Będziesz pierwszy?
Dodaj komentarz
Komentarze w Olsztyn24 pojawiają się po akceptacji moderatora.
Autor komentarza
Na podstawie Ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. Kodeks cywilny [Dz. U. z 1964 r. Nr 16, poz. 93 ze zmianami] - ochronie dóbr osobistych służą również pojęcia zniesławienia i zniewagi, które to działania są przestępstwami i popełnienie ich pociąga odpowiedzialność karną. Karane są one karą grzywny, ograniczenia wolności lub pozbawienia wolności, w zależności od charakteru przestępstwa. Redakcja Olsztyn24 nie ponosi odpowiedzialności za treść publikowanych komentarzy.
Media społecznościowe
Olsztyn24 w Google+
R E K L A M A
Galeria zdjęć do artykułu
Filmy wideo do artykułu
image galeria
OLA: Wakacje z Nutkami 2015

22-08-2015

Podobne artykuły
Najnowsze artykuły
Polecane wideo
Najczęściej czytane
Najnowsze galerie
RSS| O Gazecie| Nasze loga| Regulamin Olsztyn24| Kontakt| Reklama| Copyright by Olsztyn 24. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Pracuj.pl