Olsztyn24 - Gazeta On-Line
Portal Informacyjny Miasta Olsztyn i Powiatu Olsztyńskiego

Olsztyn24
R E K L A M A
W E R S J A   M O B I L N A   O L S Z T Y N 2 4    P O L E C A M Y
Strona Olsztyn24 na urządzenia mobilne z ekranem dotykowym Projektowanie stron internetowych, tworzenie stron, agencja interaktywna NETTOM.com
R E K L A M A
Wydrukuj Email
wb | 2015-08-25 15:35 | Rozmiar tekstu: A A A

Nowoczesny zestaw transportowy dla noworodków i nowy ambulans otrzymała WSPR w Olsztynie

Olsztyn24
Nowoczesny sprzęt otrzymała Wojewódzka Stacja Pogotowia Ratunkowego w Olsztynie | Więcej zdjęć »
W siedzibie Wojewódzkiej Stacji Pogotowia Ratunkowego w Olsztynie oficjalnie wprowadzono dziś (25.08) do użytku nowoczesny zestaw transportowy dla noworodków i nowy ambulans ratunkowy.

Zestaw transportowy obejmuje m.in. inkubator, respirator, kardiomonitor i ssak. Będą mogli korzystać z niego najmniejsi pacjenci – noworodki, które muszą być przetransportowane do ośrodka specjalistycznego.

Wymienione wyżej urządzenia zostały zamontowane w używanej już w WSPR karetce. Natomiast ambulans ratunkowy marki mercedes sprinter to zupełnie nowy nabytek pogotowia.
R E K L A M A
banner
Urządzenia i pojazd kosztowały łącznie 570 tys. zł. Większość środków na sfinansowanie zakupu inkubatora i karetki przekazał Samorząd Województwa Warmińsko-Mazurskiego.

Spotkanie zwiąane z przekazaniem sprzętu i pojazdu do użytkowania było okazją do podziękowania władzom województwa oraz wojewodzie warmińsko-mazurskiemu, który przekazał Wojewódzkiej Stacji Pogotowia Ratunkowego w Olsztynie środki na rozbudowę systemu łączności radiowej Państwowego Ratownictwa Medycznego.
Z D J Ę C I A
F I L M Y
Komentarze [0]
Nikt nie skomentował jeszcze tego artykułu...
Będziesz pierwszy?
Dodaj komentarz
Komentarze w Olsztyn24 pojawiają się po akceptacji moderatora.
Autor komentarza
Na podstawie Ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. Kodeks cywilny [Dz. U. z 1964 r. Nr 16, poz. 93 ze zmianami] - ochronie dóbr osobistych służą również pojęcia zniesławienia i zniewagi, które to działania są przestępstwami i popełnienie ich pociąga odpowiedzialność karną. Karane są one karą grzywny, ograniczenia wolności lub pozbawienia wolności, w zależności od charakteru przestępstwa. Redakcja Olsztyn24 nie ponosi odpowiedzialności za treść publikowanych komentarzy.
Media społecznościowe
Olsztyn24 w Google+
R E K L A M A
Filmy wideo do artykułu
image
Nowy sprzęt dla Wojewódzkiej Stacji Pogotowia Ratunkowego w Olsztynie

»

25-08-2015

Podobne artykuły
Najnowsze artykuły
Polecane wideo
Najczęściej czytane
Ostatnie komentarze
Najnowsze galerie
RSS| O Gazecie| Nasze loga| Regulamin Olsztyn24| Kontakt| Reklama| Copyright by Olsztyn 24. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Pracuj.pl