Olsztyn24 - Gazeta On-Line
Portal Informacyjny Miasta Olsztyn i Powiatu Olsztyńskiego

Olsztyn24
R E K L A M A
W E R S J A   M O B I L N A   O L S Z T Y N 2 4    P O L E C A M Y
Strona Olsztyn24 na urządzenia mobilne z ekranem dotykowym Projektowanie stron internetowych, tworzenie stron, agencja interaktywna NETTOM.com
R E K L A M A
Wydrukuj
wb | 2015-08-25 15:35 | Rozmiar tekstu: A A A

Nowoczesny zestaw transportowy dla noworodków i nowy ambulans otrzymała WSPR w Olsztynie

Olsztyn24
Nowoczesny sprzęt otrzymała Wojewódzka Stacja Pogotowia Ratunkowego w Olsztynie | Więcej zdjęć »
W siedzibie Wojewódzkiej Stacji Pogotowia Ratunkowego w Olsztynie oficjalnie wprowadzono dziś (25.08) do użytku nowoczesny zestaw transportowy dla noworodków i nowy ambulans ratunkowy.

Zestaw transportowy obejmuje m.in. inkubator, respirator, kardiomonitor i ssak. Będą mogli korzystać z niego najmniejsi pacjenci – noworodki, które muszą być przetransportowane do ośrodka specjalistycznego.

Wymienione wyżej urządzenia zostały zamontowane w używanej już w WSPR karetce. Natomiast ambulans ratunkowy marki mercedes sprinter to zupełnie nowy nabytek pogotowia.
R E K L A M A
banner
Urządzenia i pojazd kosztowały łącznie 570 tys. zł. Większość środków na sfinansowanie zakupu inkubatora i karetki przekazał Samorząd Województwa Warmińsko-Mazurskiego.

Spotkanie zwiąane z przekazaniem sprzętu i pojazdu do użytkowania było okazją do podziękowania władzom województwa oraz wojewodzie warmińsko-mazurskiemu, który przekazał Wojewódzkiej Stacji Pogotowia Ratunkowego w Olsztynie środki na rozbudowę systemu łączności radiowej Państwowego Ratownictwa Medycznego.
Z D J Ę C I A
F I L M Y
UWAGA: W związku z wprowadzeniem do polskiego porządku prawnego z dniem 25 maja Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z dnia 27 kwietnia 2016 r. nr 2016/679 (RODO) informujemy, że wyłączyliśmy możliwość komentowania artykułów w serwisie Olsztyn24. Wszystkie dotychczasowe komentarze wraz z danymi osobowymi komentujących - zostaną usunięte.
Osoby chcące wypowiedzieć się na prezentowane na naszych łamach tematy zapraszamy do komentowania na naszym profilu facebookowym oraz kanale YouTube.
Media społecznościowe
Olsztyn24 w Google+
R E K L A M A
Filmy wideo do artykułu
image galeria
Nowy sprzęt dla Wojewódzkiej Stacji Pogotowia Ratunkowego w Olsztynie

25-08-2015

Podobne artykuły
Najnowsze artykuły
Polecane wideo
Najczęściej czytane
Najnowsze galerie
RSS| O Gazecie| Nasze loga| Regulamin Olsztyn24| Kontakt| Reklama| Copyright by Olsztyn 24. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Pracuj.pl