Olsztyn24 - Gazeta On-Line
Portal Informacyjny Miasta Olsztyn i Powiatu Olsztyńskiego

Olsztyn24
R E K L A M A
W E R S J A   M O B I L N A   O L S Z T Y N 2 4    P O L E C A M Y
Strona Olsztyn24 na urządzenia mobilne z ekranem dotykowym Projektowanie stron internetowych, tworzenie stron, agencja interaktywna NETTOM.com
R E K L A M A
Wydrukuj
wb | 2015-09-04 00:28 | Rozmiar tekstu: A A A
IV Bitwa o Warmię

Bokserska bitwa pod gołym niebem w niedzielę na plaży miejskiej

Olsztyn24
Poprzednie edycje Bitwy o Warmię rozgrywane były w sali sportowej
W tym roku Uczniowski Klub Sportów Walki PIRS Powiatu Olsztyńskiego obchodzi jubileusz 25-lecia dziłalności. Z tej okazji w najbliższą niedzielę (6.09) na plaży miejskiej CRS Ukiel w Olsztynie przy ul. Jeziornej 8 odbędzie się turniej bokserski z cyklu „Bitwa o Warmię”. Będzie to już czwarty turniej bokserski z tego cyklu.

Początkowo planowano 10 walk, ale w związku z olbrzymim zainteresowanie klubów bokserskich z całej Polski odbędzie się łącznie 18 pojedynków. W turnieju wezmą udział zawodnicy następujących klubów bokserskich: UKSW PIRS Olsztyn, Berkut Arrachion, Wiktoria Ostrołęka, Wisła Tczew, UKS Junior Świątki, Niedźwiedź Kętrzyn, Żoliborska Szkoła Boksu, Tygrys Elbląg, Gwardia Szczytno, Mazur Ełk oraz Fenix Warszawa. Gościem specjalnym „Bitwy o Warmię” oraz sędzią ringowym będzie srebrny medalista Igrzysk Olimpijskich z Moskwy Paweł Skrzecz.

Oficjalne otwarcie imprezy nastąpi o godzinie 13:00 i wtedy rozpoczną się główne walki. Wcześniej odbędą się walki pokazowe.
R E K L A M A
banner
Wśród atrakcji towarzyszących turniejowi pokaz tańca Szkoły Mistrzów Tańca Pavlović, trening z Maćkiem Gorzkowskim i jego zawodnikami z Kettlebell Olsztyn oraz możliwość przepłynięcia za darmo smoczą łodzią z członkami Olsztyńskiego Klubu Smoka.

Zapraszamy więc w niedzielę na olsztyńską plażę miejską. Przypominamy, że również w niedzielę w Olsztynie rozegrany zostanie Sk Bank Mazovia MTB Maraton. Rowerowe miasteczko powstanie nad brzegiem Zatoki Miłej Jeziora Krzywego przy ul. Sielskiej. Pierwsi rowerzyści wystartują o godz. 10.20

******

Program IV Bitwy o Warmię:

» 11:00 - Występ Szkoły Mistrzów Tańca Pavlovic.
» 12:00 - Pokaz Kettlebell Olsztyn.
» 12:30-13:00 - Walki pokazowe
» 12:00-14:00 - Rejsy smoczymi łodziami Olsztyńskiego Klubu Smoka.
» 13:00-16:00 - Walki bokserskie.
Komentarze [0]
Nikt nie skomentował jeszcze tego artykułu...
Będziesz pierwszy?
Dodaj komentarz
Komentarze w Olsztyn24 pojawiają się po akceptacji moderatora.
Autor komentarza
Na podstawie Ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. Kodeks cywilny [Dz. U. z 1964 r. Nr 16, poz. 93 ze zmianami] - ochronie dóbr osobistych służą również pojęcia zniesławienia i zniewagi, które to działania są przestępstwami i popełnienie ich pociąga odpowiedzialność karną. Karane są one karą grzywny, ograniczenia wolności lub pozbawienia wolności, w zależności od charakteru przestępstwa. Redakcja Olsztyn24 nie ponosi odpowiedzialności za treść publikowanych komentarzy.
Media społecznościowe
Olsztyn24 w Google+
R E K L A M A
Najnowsze artykuły
Polecane wideo
Najczęściej czytane
Ostatnie komentarze
Najnowsze galerie
RSS| O Gazecie| Nasze loga| Regulamin Olsztyn24| Kontakt| Reklama| Copyright by Olsztyn 24. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Pracuj.pl