Olsztyn24 - Gazeta On-Line
Portal Informacyjny Miasta Olsztyn i Powiatu Olsztyńskiego

Olsztyn24
R E K L A M A
W E R S J A   M O B I L N A   O L S Z T Y N 2 4    P O L E C A M Y
Strona Olsztyn24 na urządzenia mobilne z ekranem dotykowym Projektowanie stron internetowych, tworzenie stron, agencja interaktywna NETTOM.com
R E K L A M A
Wydrukuj
wb | 2015-09-05 15:57 | Rozmiar tekstu: A A A

Podopieczni placówek opiekuńczo-wychowawczych rywalizowali na kortowskim stadionie

Olsztyn24
Uroczystość rozpoczęcia spartakiady | Więcej zdjęć »
Ponad 400. zawodników i zawodniczek znalazło się na listach startowych XII Spartakiady Placówek Opiekuńczo-Wychowawczych rozegranej dzisiaj (5.09) na uniwersyteckim stadionie AZS. Doroczną spartakiadę dla mieszkańców domów dziecka i podopiecznych ośrodków wsparcia z województwa warmińsko-mazurskiego zorganizowało Olsztyńskie Centrum Pomocy Dziecku, wspierane przez Urząd Marszałkowski i Warmińsko-Mazurski Szkolny Związek Sportowy.

Na stadionowej bieżni, skoczni i boiskach rywalizowały dzieci i młodzież z Olsztyna, Powiatu Olsztyńskiego, Morąga, Olsztynka, Pasymia, Gryźlin, Lidzbarka, Elbląga, Gołdapi, Fromborka, Rychlik, Szczytna, Ornety, Szymonowa, Biskupca i Pacółtowa. Dla najlepszych przygotowano dużą liczbę pucharów i dyplomów.

Spartakiada, jak zwykle, miała uroczystą oprawę. Nie zabrakło wciągania flagi na maszt, zapalenia znicza olimpijskiego i ślubowania uczestników zawodów. Spartakiadę otworzyła Anna Wasilewska, członek zarządu województwa województwa warmińsko-mazurskiego. W uroczystości otwarcia wziął również udział prof. Ryszard Górecki, rektor Uniwersytetu Warmińsko-Mazurskiego, a także senator RP.
R E K L A M A
banner
Z D J Ę C I A
F I L M Y
UWAGA: W związku z wprowadzeniem do polskiego porządku prawnego z dniem 25 maja Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z dnia 27 kwietnia 2016 r. nr 2016/679 (RODO) informujemy, że z dniem 25.05.2018 r. wyłączamy możliwość komentowania artykułów w serwisie Olsztyn24. Wszystkie dotychczasowe komentarze zostaną usunięte. Osoby chcące wypowiedzieć się na prezentowane na naszych łamach tematy zapraszamy do komentowania na naszym profilu facebookowym oraz kanale YouTube.
Komentarze [0]
Nikt nie skomentował jeszcze tego artykułu...
Będziesz pierwszy?
Dodaj komentarz
Komentarze w Olsztyn24 pojawiają się po akceptacji moderatora.
Autor komentarza
Na podstawie Ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. Kodeks cywilny [Dz. U. z 1964 r. Nr 16, poz. 93 ze zmianami] - ochronie dóbr osobistych służą również pojęcia zniesławienia i zniewagi, które to działania są przestępstwami i popełnienie ich pociąga odpowiedzialność karną. Karane są one karą grzywny, ograniczenia wolności lub pozbawienia wolności, w zależności od charakteru przestępstwa. Redakcja Olsztyn24 nie ponosi odpowiedzialności za treść publikowanych komentarzy.
Media społecznościowe
Olsztyn24 w Google+
R E K L A M A
Filmy wideo do artykułu
image galeria
XIII Spartakiada Placówek Opiekuńczo-Wychowawczych w Olsztynie

05-09-2015

Najnowsze artykuły
Polecane wideo
Najczęściej czytane
Najnowsze galerie
RSS| O Gazecie| Nasze loga| Regulamin Olsztyn24| Kontakt| Reklama| Copyright by Olsztyn 24. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Pracuj.pl