Olsztyn24 - Gazeta On-Line
Portal Informacyjny Miasta Olsztyn i Powiatu Olsztyńskiego

Olsztyn24
R E K L A M A
W E R S J A   M O B I L N A   O L S Z T Y N 2 4    P O L E C A M Y
Strona Olsztyn24 na urządzenia mobilne z ekranem dotykowym Projektowanie stron internetowych, tworzenie stron, agencja interaktywna NETTOM.com
R E K L A M A
Wydrukuj
Anna Kopacz/d. | 2015-09-22 20:45 | Rozmiar tekstu: A A A

Koncert „Spór lata z jesienią” na finał Olsztyńskiego Lata Artystycznego

Olsztyn24
Elżbieta i Andrzej Mierzyńscy na scenie w Kamienicy Naujacka MOK (fot. Anna Kopacz - wszystkie) | Więcej zdjęć »
W Kamienicy Naujacka Miejskiego Ośrodka Kultury w Olsztynie wystąpili dzisiaj (22.09) Elżbieta i Andrzej Mierzyńscy z koncertem pt. „Spór lata z jesienią”. Występ na głos i syntetyzatory zakończył tegoroczną odsłonę Olsztyńskiego Lata Artystycznego.

Artyści zaprezentowali premierowy materiał, inspirowany „Czterema porami roku” Antinio Vivaldiego. Swój występ podzielili na dwie części. Jako pierwsze zaprezentowali muzyczne wędrówki po „Lecie”, natomiast w drugiej części koncertu po „Jesieni”. Obie części otwierały i zamykały cytaty Mistrza Vivaldiego.

Muzyce towarzyszył pokaz zdjęć Henryka Ciruta z Olsztyna (lato w plenerach Warmii), Anny Wojszel z Wipsowa (figury taneczne na ulicach i dachach Olsztyna) oraz przyjaciół z Chicago: Pawła Szubzdy (Chicago oraz jesienny las i ogród), Justyny Sykały-Zięba (impresja na temat jabłek i liści) i Stanisława Kubicza (niebo, rośliny, rzeźby parkowe).
R E K L A M A
banner
Aby podkreślić nastrój zbliżającej się jesieni, Elżbieta Mierzyńska przyniosła piękne jabłka ze swojego sadu oraz własnoręcznie zrobione przetwory z jabłek (także z dodatkami innych owoców).

Z D J Ę C I A
F I L M Y
UWAGA: W związku z wprowadzeniem do polskiego porządku prawnego z dniem 25 maja Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z dnia 27 kwietnia 2016 r. nr 2016/679 (RODO) informujemy, że wyłączyliśmy możliwość komentowania artykułów w serwisie Olsztyn24. Wszystkie dotychczasowe komentarze wraz z danymi osobowymi komentujących - zostaną usunięte.
Osoby chcące wypowiedzieć się na prezentowane na naszych łamach tematy zapraszamy do komentowania na naszym profilu facebookowym oraz kanale YouTube.
Media społecznościowe
Olsztyn24 w Google+
R E K L A M A
Filmy wideo do artykułu
image galeria
Koncert „Spór lata z jesienią” w Kamienicy Naujacka MOK

22-09-2015

Najnowsze artykuły
Polecane wideo
Najczęściej czytane
Najnowsze galerie
RSS| O Gazecie| Nasze loga| Regulamin Olsztyn24| Kontakt| Reklama| Copyright by Olsztyn 24. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Pracuj.pl