Olsztyn24 - Gazeta On-Line
Portal Informacyjny Miasta Olsztyn i Powiatu Olsztyńskiego

Olsztyn24
R E K L A M A
W E R S J A   M O B I L N A   O L S Z T Y N 2 4    P O L E C A M Y
Strona Olsztyn24 na urządzenia mobilne z ekranem dotykowym Projektowanie stron internetowych, tworzenie stron, agencja interaktywna NETTOM.com
R E K L A M A
Wydrukuj Email
wb | 2015-10-11 21:50 | Rozmiar tekstu: A A A

Kandydaci Zjednoczonej Lewicy zaprezentowali się podczas konwencji wyborczej

Olsztyn24
Konwencja Wyborcza Zjednoczonej Lewicy w Olsztynie | Więcej zdjęć »
Nazwiska kandydatów Zjednoczonej Lewicy z Warmii i Mazur do parlamentu w zbliżających się wyborach samorządowych poznaliśmy miesiąc temu. Jednak dopiero dzisiaj (11.10) w Olsztynie, podczas konwencji wyborczej Zjednoczonej Lewicy, mogliśmy zobaczyć wszystkich kandydatów do parlamentu w okręgu wyborczym nr 35 (olsztyńskim).

Na czas konwencji do Olsztyna przyjechał jeden z najbardziej rozpoznawalnych polityków SLD Jerzy Wenderlich, wicemarszałek sejmu w kończącej się kadencji. Jerzy Wenderlich zachęcał i przekonywał do głosowania na kandydatów Zjednoczonej Lewicy, w szczególności na lidera listy - prof. Tadeusza Iwińskiego.

Więcej o przebiegu konwencji na naszych zdjęciach i filmach z konwencji.
R E K L A M A
banner
Z D J Ę C I A
F I L M Y
Komentarze [4]
~Pioters / 2015-10-15 20:27
Lewica niestety w obecnej formule nie ma nic do zaoferowania Polakom. Gruntowna przebudowa i przede wszystkim odsunięcie Leszka Millera (podobnie jak stary, lokalny beton) od władzy może coś zmienić. Powiew nowości, młodszej krwi, konkretnych propozycji, zamiast atakowania przeciwników politycznych jak to ostatnio czyni pan Joński. Na scenie politycznej Polski jest miejsce dla socjalistów. Trzeba tylko wiedzieć jak się na tej scenie znaleźć. Nawet ten kongres cieniutki jak barszczyk, niekoniecznie czerwony. ;) Jak zwykle zero informacji przed, zero nagłośnienia. Czyżby najlepszym numerem na promocję było "puszczanie Olsztynian z torbami", niekoniecznie na rynku?
~ada / 2015-10-13 09:11
o moje zdrowie zadbam sama a co do roztropnosci Polakow jestem pewna i wiem ze tym razem nie dadza sie nabrac farbowanym lisom, czas na emeryture - niezasluzona.
~Tadeusz Iwiński / 2015-10-13 00:57
Troszczę się Pani "Ado" o Pani zdrowie.Dlatego też warto się przygotować na wieczór wyborczy 25 października w razie utraty spokoju. Może jakaś wcześniejsza wizyta w aptece ? Z ukłonami- T.I.
~ada / 2015-10-12 09:08
tym razem komuszki do sejmu nie wejda o to jestem spokojna
Dodaj komentarz
Komentarze w Olsztyn24 pojawiają się po akceptacji moderatora.
Autor komentarza
Na podstawie Ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. Kodeks cywilny [Dz. U. z 1964 r. Nr 16, poz. 93 ze zmianami] - ochronie dóbr osobistych służą również pojęcia zniesławienia i zniewagi, które to działania są przestępstwami i popełnienie ich pociąga odpowiedzialność karną. Karane są one karą grzywny, ograniczenia wolności lub pozbawienia wolności, w zależności od charakteru przestępstwa. Redakcja Olsztyn24 nie ponosi odpowiedzialności za treść publikowanych komentarzy.
Media społecznościowe
Olsztyn24 w Google+
R E K L A M A
Filmy wideo do artykułu
image
Wojewódzka Konwencja Wyborcza Zjednoczonej Lewicy (1)

»

11-10-2015

image
Wojewódzka Konwencja Wyborcza Zjednoczonej Lewicy (2)

»

12-10-2015

Podobne artykuły
Najnowsze artykuły
Polecane wideo
Najczęściej czytane
Ostatnie komentarze
Najnowsze galerie
RSS| O Gazecie| Nasze loga| Regulamin Olsztyn24| Kontakt| Reklama| Copyright by Olsztyn 24. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Pracuj.pl