Olsztyn24 - Gazeta On-Line
Portal Informacyjny Miasta Olsztyn i Powiatu Olsztyńskiego

Olsztyn24
R E K L A M A
W E R S J A   M O B I L N A   O L S Z T Y N 2 4    P O L E C A M Y
Strona Olsztyn24 na urządzenia mobilne z ekranem dotykowym Projektowanie stron internetowych, tworzenie stron, agencja interaktywna NETTOM.com
R E K L A M A
Wydrukuj Email
GB | 2015-10-11 23:02 | Rozmiar tekstu: A A A

Dobry występ Cezarego Białeckiego w Koninie

Olsztyn24
Cezary Białecki na zawodach w Koninie
W sobotę (10.10) w Koninie odbyły się zawody Pucharu Polski Juniorów w szabli. Do Konina przyjechali najlepsi w kraju zawodnicy do lat 20. W zawodach wystąpili także reprezentanci Wenezueli i Białorusi, którzy, odegrali w nich kluczowe role.

W turnieju uczestniczył m.in. mieszkaniec Barczewa, były zawodnik UKS Hajduczek Olsztyn, a obecnie zawodnik MUKS Victor Warszawa - Cezary Białecki. Jako junior młodszy, nie był faworytem turnieju, ale po stoczeniu 12. walk grupowych awansował do fazy pucharowej.

Pierwsze dwie walki pucharowe Białecki wygrał pewnie. Dopiero w walce o wejście do strefy medalowej spotkał się z zawodnikiem z Wenezueli i, niestety, uległ mu. Ostatecznie barczewianin zajął bardzo dobre 7. miejsce, a jego przeciwnik wygrał cały turniej. Na najniższym stopniu podium stanął zawodnik z Białorusi.

R E K L A M A
banner
Komentarze [0]
Nikt nie skomentował jeszcze tego artykułu...
Będziesz pierwszy?
Dodaj komentarz
Komentarze w Olsztyn24 pojawiają się po akceptacji moderatora.
Autor komentarza
Na podstawie Ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. Kodeks cywilny [Dz. U. z 1964 r. Nr 16, poz. 93 ze zmianami] - ochronie dóbr osobistych służą również pojęcia zniesławienia i zniewagi, które to działania są przestępstwami i popełnienie ich pociąga odpowiedzialność karną. Karane są one karą grzywny, ograniczenia wolności lub pozbawienia wolności, w zależności od charakteru przestępstwa. Redakcja Olsztyn24 nie ponosi odpowiedzialności za treść publikowanych komentarzy.
Media społecznościowe
Olsztyn24 w Google+
R E K L A M A
Podobne artykuły
Najnowsze artykuły
Polecane wideo
Najczęściej czytane
Ostatnie komentarze
Najnowsze galerie
RSS| O Gazecie| Nasze loga| Regulamin Olsztyn24| Kontakt| Reklama| Copyright by Olsztyn 24. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Pracuj.pl