Olsztyn24 - Gazeta On-Line
Portal Informacyjny Miasta Olsztyn i Powiatu Olsztyńskiego

Olsztyn24
R E K L A M A
W E R S J A   M O B I L N A   O L S Z T Y N 2 4    P O L E C A M Y
Strona Olsztyn24 na urządzenia mobilne z ekranem dotykowym Projektowanie stron internetowych, tworzenie stron, agencja interaktywna NETTOM.com
R E K L A M A
Wydrukuj
inf. pras. | 2015-10-12 18:13 | Rozmiar tekstu: A A A

Cztery koncepcje wezmą udział w II etapie konkursu na koncepcję przebudowy miejskiego stadionu

Olsztyn24
Jaki będzie nowy stadion miejskie?
Zakończył się pierwszy etap konkursu na opracowanie koncepcji urbanistyczno-architektonicznej przebudowy Stadionu Miejskiego w Olsztynie. Do drugiego etapu przeszły cztery najlepsze prace.

- W pierwszym etapie konkursu autorzy prac skoncentrowali się główne na zagospodarowaniu terenu, teraz będą doprecyzowywać szczegóły konstrukcyjne - mówi członek komisji konkursowej, dyrektor ratuszowego Wydziału Inwestycji, Krzysztof Śmieciński. - W drugim etapie będziemy mogli zapoznać się z bardziej szczegółowymi rysunkami, w mniejszej skali.

Wszystkie spośród czternastu nadesłanych na konkurs prac spełniły wymogi formalne. W weekend, 10 i 11 października, członkowie sądu konkursowego zapoznali się z każdą z nich i po wizji w terenie rozpoczęli analizę nadesłanych zgłoszeń. Po dyskusji odbyło się głosowanie, które wyłoniło prace zakwalifikowane do II etapu konkursu.
R E K L A M A
banner
Zwycięską koncepcję poznamy 14 grudnia. Następnie, po negocjacjach z autorem, w przyszłym roku przygotowany zostanie projekt.

Budowa stadionu będzie etapowana. Pierwsza część ma szansę być rozpoczęta w 2017 roku.

Komentarze [0]
Nikt nie skomentował jeszcze tego artykułu...
Będziesz pierwszy?
Dodaj komentarz
Komentarze w Olsztyn24 pojawiają się po akceptacji moderatora.
Autor komentarza
Na podstawie Ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. Kodeks cywilny [Dz. U. z 1964 r. Nr 16, poz. 93 ze zmianami] - ochronie dóbr osobistych służą również pojęcia zniesławienia i zniewagi, które to działania są przestępstwami i popełnienie ich pociąga odpowiedzialność karną. Karane są one karą grzywny, ograniczenia wolności lub pozbawienia wolności, w zależności od charakteru przestępstwa. Redakcja Olsztyn24 nie ponosi odpowiedzialności za treść publikowanych komentarzy.
Media społecznościowe
Olsztyn24 w Google+
R E K L A M A
Podobne artykuły
Najnowsze artykuły
Polecane wideo
Najczęściej czytane
Najnowsze galerie
RSS| O Gazecie| Nasze loga| Regulamin Olsztyn24| Kontakt| Reklama| Copyright by Olsztyn 24. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Pracuj.pl