Olsztyn24 - Gazeta On-Line
Portal Informacyjny Miasta Olsztyn i Powiatu Olsztyńskiego

Olsztyn24
R E K L A M A
W E R S J A   M O B I L N A   O L S Z T Y N 2 4    P O L E C A M Y
Strona Olsztyn24 na urządzenia mobilne z ekranem dotykowym Projektowanie stron internetowych, tworzenie stron, agencja interaktywna NETTOM.com
R E K L A M A
Wydrukuj
Anna Kopacz/d. | 2015-10-18 11:00:00 | Rozmiar tekstu: A A A

Klasyki motoryzacji bohaterami popołudnia w Muzeum Warmii i Mazur w Olsztynie

Olsztyn24
Wystawy można było m.in. oglądać w Magazynie Solnym (fot. Anna Kopacz - wszystkie) | Więcej zdjęć »
W Muzeum Warmii i Mazur w Olsztynie odbyło się wczoraj (17.10) zakończenie czwartego sezonu „Pięknych Klasyków na Warmii”, ruchu skupiającego miłośników i właścicieli klasyków motoryzacji. Z tej okazji przygotowano wiele atrakcji.

Tematem tegorocznych wystaw był samochód w literaturze i filmie. Wielbiciele czterech kółek mieli przyjemność podziwiać wystawę „Piękne klasyki na Warmii”. W otoczeniu Zamku Kapituły Warmińskiej, siedziby muzeum, odbył się natomiast pokaz samochodowych Pięknych Klasyków.

Zaprezentowano również wystawy, których tematyka ściśle związana była z pojazdami - ekspozycję malarstwa Antoniego Letkiego i Krzysztofa Tanajewskiego oraz wystawę fotografii Adriana Banacha, Artura Kusto i Kazimierza Świerczyńskiego. Ekspozycje ukazywały piękno klasycznej motoryzacji, a także zmiany związane z ewolucją samochodu na przestrzeni lat.
R E K L A M A
banner
Z D J Ę C I A
G A L E R I A
UWAGA: W związku z wprowadzeniem do polskiego porządku prawnego z dniem 25 maja Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z dnia 27 kwietnia 2016 r. nr 2016/679 (RODO) informujemy, że wyłączyliśmy możliwość komentowania artykułów w serwisie Olsztyn24. Wszystkie dotychczasowe komentarze wraz z danymi osobowymi komentujących - zostaną usunięte.
Osoby chcące wypowiedzieć się na prezentowane na naszych łamach tematy zapraszamy do komentowania na naszym profilu facebookowym oraz kanale YouTube.
Media społecznościowe
Olsztyn24 w Google+
R E K L A M A
Galeria zdjęć do artykułu
Podobne artykuły
Najnowsze artykuły
Polecane wideo
Najczęściej czytane
Najnowsze galerie
RSS| O Gazecie| Nasze loga| Regulamin Olsztyn24| Kontakt| Reklama| Copyright by Olsztyn 24. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Pracuj.pl