Olsztyn24 - Gazeta On-Line
Portal Informacyjny Miasta Olsztyn i Powiatu Olsztyńskiego

Olsztyn24
R E K L A M A
W E R S J A   M O B I L N A   O L S Z T Y N 2 4    P O L E C A M Y
Strona Olsztyn24 na urządzenia mobilne z ekranem dotykowym Projektowanie stron internetowych, tworzenie stron, agencja interaktywna NETTOM.com
R E K L A M A
Wydrukuj
d. | 2015-10-22 14:25 | Rozmiar tekstu: A A A

Muzeum Warmii i Mazur zaprasza do Galerii Jednego Obrazu

Olsztyn24
Kadr z filmu „Lawendowy Wiatr”, reż. Michał Kupisz
Muzeum Warmii i Mazur w Olsztynie zaprasza jutro (23.10), o godzinie 18.00, na kolejne spotkanie w ramach cyklu Galeria Jednego Obrazu. Odbędzie się podczas niego projekcja dyplomowego filmu pt. „Lawendowy Wiatr” w reżyserii Michała Kupisza - absolwenta Akademii Filmu i Telewizji w Warszawie.

„Lawendowy wiatr” to dokument, opowiadający historię kobiety, Joanny Posoch, która zmęczona życiem w dużym mieście (Warszawa), postanawia całkowicie odmienić swój los i wyprowadzić się na wieś. Jej wybór pada na Warmię.

Zmiana miejsca zamieszkania to zupełnie nowy rozdział w jej życiu. Przeniesienie się w nieznany dotąd bohaterce świat zmusza ją do nauki nie tylko specyfiki życia na wsi, ale również, a może przede wszystkim, do podjęcia próby przekonania do siebie rodowitych mieszkańców danej społeczności. Buduje tam dom, zawiera nowe przyjaźnie i znajomości.
R E K L A M A
banner
Okoliczności życiowe, w jakich się znalazła, to zarówno nauka radzenia sobie w nowej rzeczywistości, jak i pojawiające się obawy dotyczące trafności podjętej decyzji. Film przedstawia proces zmian zachodzących w życiu bohaterki, w jej psychice oraz postawie. Przedstawia kierunek jej działalności, który zaowocuje zupełnie nieoczekiwanymi aktywnościami.

Projekcję uświetni występ Ani Brody – piosenkarki, cymbalistki, pianistki.

Zapraszamy! Wstęp wolny.

Komentarze [1]
~Wiesław / 2015-10-23 15:04
Film widziałem.Polecam...
Dodaj komentarz
Komentarze w Olsztyn24 pojawiają się po akceptacji moderatora.
Autor komentarza
Na podstawie Ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. Kodeks cywilny [Dz. U. z 1964 r. Nr 16, poz. 93 ze zmianami] - ochronie dóbr osobistych służą również pojęcia zniesławienia i zniewagi, które to działania są przestępstwami i popełnienie ich pociąga odpowiedzialność karną. Karane są one karą grzywny, ograniczenia wolności lub pozbawienia wolności, w zależności od charakteru przestępstwa. Redakcja Olsztyn24 nie ponosi odpowiedzialności za treść publikowanych komentarzy.
Media społecznościowe
Olsztyn24 w Google+
R E K L A M A
Podobne artykuły
Najnowsze artykuły
Polecane wideo
Najczęściej czytane
Najnowsze galerie
RSS| O Gazecie| Nasze loga| Regulamin Olsztyn24| Kontakt| Reklama| Copyright by Olsztyn 24. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Pracuj.pl