Olsztyn24 - Gazeta On-Line
Portal Informacyjny Miasta Olsztyn i Powiatu Olsztyńskiego

Olsztyn24
R E K L A M A
W E R S J A   M O B I L N A   O L S Z T Y N 2 4    P O L E C A M Y
Strona Olsztyn24 na urządzenia mobilne z ekranem dotykowym Projektowanie stron internetowych, tworzenie stron, agencja interaktywna NETTOM.com
R E K L A M A
Wydrukuj Email
Anna Kopacz | 2015-10-24 19:31 | Rozmiar tekstu: A A A

O przygodach małych koźlątek opowiadano na październikowych „Tele-czytankach”

Olsztyn24
Wspólne spotkanie w bibliotece (fot. Anna Kopacz - wszystkie) | Więcej zdjęć »
W Filii nr 9 Miejskiej Biblioteki Publicznej odbyło się dzisiaj (24.10) spotkanie, na które czekało wielu małych miłośników książek. Dla części maluchów to pierwsze zajęcia po wakacyjnej przerwie. Mowa o „Tele-czytankach”, które w tej bibliotece odbywają się cyklicznie w każdą ostatnią sobotę miesiąca.

Tematem dzisiejszego spotkania była bajka Braci Grimm „O wilku i siedmiu koźlątkach”. Dzieci obejrzały teatrzyk o perypetiach głównych bohaterów książki - siedmiu małych koźlątkach, które nie były dostatecznie ostrożne i pod nieobecność mamy wpuściły wilka do domu. Po przedstawieniu panie prowadzące - Mira i Nina, porozmawiały z dziećmi na temat bajki i zachowania niesfornych pociech mamy Kozy. Był też czas na zabawę i przeróżne zadania, także dla rodziców, które wprawiły wszystkich obecnych w radosny nastrój.

Jak na każdych tego typu zajęciach było mnóstwo atrakcji, zaś aby dzieci się też trochę wyciszyły, panie bibliotekarki pokazały im jak wykonać pacynkę. Z pomocą opiekunów, także z tym zadaniem milusińscy poradzili sobie bardzo dobrze.
R E K L A M A
banner
Z D J Ę C I A
G A L E R I A
Komentarze [0]
Nikt nie skomentował jeszcze tego artykułu...
Będziesz pierwszy?
Dodaj komentarz
Komentarze w Olsztyn24 pojawiają się po akceptacji moderatora.
Autor komentarza
Na podstawie Ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. Kodeks cywilny [Dz. U. z 1964 r. Nr 16, poz. 93 ze zmianami] - ochronie dóbr osobistych służą również pojęcia zniesławienia i zniewagi, które to działania są przestępstwami i popełnienie ich pociąga odpowiedzialność karną. Karane są one karą grzywny, ograniczenia wolności lub pozbawienia wolności, w zależności od charakteru przestępstwa. Redakcja Olsztyn24 nie ponosi odpowiedzialności za treść publikowanych komentarzy.
Media społecznościowe
Olsztyn24 w Google+
R E K L A M A
Galeria zdjęć do artykułu
Najnowsze artykuły
Polecane wideo
Najczęściej czytane
Ostatnie komentarze
Najnowsze galerie
RSS| O Gazecie| Nasze loga| Regulamin Olsztyn24| Kontakt| Reklama| Copyright by Olsztyn 24. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Pracuj.pl