Olsztyn24 - Gazeta On-Line
Portal Informacyjny Miasta Olsztyn i Powiatu Olsztyńskiego

Olsztyn24
R E K L A M A
W E R S J A   M O B I L N A   O L S Z T Y N 2 4    P O L E C A M Y
Strona Olsztyn24 na urządzenia mobilne z ekranem dotykowym Projektowanie stron internetowych, tworzenie stron, agencja interaktywna NETTOM.com
R E K L A M A
Wydrukuj Email
Grzegorz Adamowicz | 2015-10-27 11:59 | Rozmiar tekstu: A A A

Dyrektor szpitala dziecięcego w Olsztynie wyróżniona statuetką Supermedicusa

Olsztyn24
Dr. n. med. Krystyna Piskorz-Ogórek odbiera statuetkę Supermedicusa | Więcej zdjęć »
Dr. n. med. Krystyna Piskorz-Ogórek, dyrektor Wojewódzkiego Specjalistycznego Szpitala Dziecięcego w Olsztynie została nagrodzona prestiżową nagrodą „Supermedicus” w kategorii „Manager”, w uznaniu zasług dla rozwoju i modernizacji placówki. Uroczystość wręczenia statuetek odbyła się 24 października w Warszawie.

W tym roku do konkursu nominowano 60 placówek i osób związanych ze służbą zdrowia, nagrodzono – w różnych kategoriach – 17 z nich. Przyznano tylko jedną nagrodę w kategorii „Manager”.

Dyrektor olsztyńskiego szpitala dziecięcego, której kandydaturę zgłosiła Naczelna Rada Pielęgniarek i Położnych w Warszawie, została doceniona przez kapitułę konkursu za ponad dziesięcioletnie, sprawne zarządzanie placówką, m.in. gospodarkę finansami, podnoszenie jakości usług potwierdzone certyfikatami oraz zrealizowane inwestycje, idące w kierunku poprawy warunków leczenia i warunków lokalowych dla dzieci i ich opiekunów, m.in. rozbudowę i informatyzację szpitala, a także modernizację istniejących oddziałów, wprowadzanie wysokospecjalistycznych innowacyjnych metod leczenia oraz takie zorganizowanie działalności placówki, by jej działalność opierała się na pięciu filarach – kompleksowości świadczeń, jakości świadczeń, efektywności finansowej i zarządzaniu kosztami, profesjonalizmie kadry szpitalnej i dbałości o jej rozwój zawodowy oraz przyjaznych warunkach pracy i przyjaznym klimacie leczenia.    
R E K L A M A
banner
- Czuję się zaszczycona nominacją i otrzymaniem nagrody. Ten sukces nie byłby możliwy bez ogromnego wysiłku wszystkich pracowników naszego szpitala, który został w ostatnich latach podjęty. Cieszę się , że wysiłek ten został dostrzeżony. Statuetka "Supermedicusa" mobilizuje nas do dalszej jeszcze lepszej pracy - mówi dr Krystyna Piskorz-Ogórek.

Organizatorem plebiscytu jest Warszawska Izba Przedsiębiorców, która od 18 lat  organizuje konkurs dla przedstawicieli różnych branż w Polsce pn. WIKTORIA – Znak Jakości Przedsiębiorców. Jego celem jest upowszechnianie zasad etyki i rzetelnego wykonywania działalności gospodarczej oraz wspieranie przedsiębiorczości i inicjatyw gospodarczych. Do tej pory wzięło w nim udział 5500 firm, a 600 z nich zostało nagrodzonych. W 2014 roku  po raz pierwszy w ramach konkursu przyznano  osobne nagrody dla przedstawicieli sektora medycznego – statuetki „Supermedicus”.

Patronat honorowy nad plebiscytem sprawują Polskie Towarzystwo Lekarskie, Federacja Polskich Towarzystw Medycznych, Polskie Towarzystwo Hematologów i Transfuzjologów, Polskie Towarzystwo Dermatologiczne, Naczelna Rada Pielęgniarek i Położnych oraz Prezes Naczelnej Rady Pielęgniarek i Położnych.
Z D J Ę C I A
Komentarze [0]
Nikt nie skomentował jeszcze tego artykułu...
Będziesz pierwszy?
Dodaj komentarz
Komentarze w Olsztyn24 pojawiają się po akceptacji moderatora.
Autor komentarza
Na podstawie Ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. Kodeks cywilny [Dz. U. z 1964 r. Nr 16, poz. 93 ze zmianami] - ochronie dóbr osobistych służą również pojęcia zniesławienia i zniewagi, które to działania są przestępstwami i popełnienie ich pociąga odpowiedzialność karną. Karane są one karą grzywny, ograniczenia wolności lub pozbawienia wolności, w zależności od charakteru przestępstwa. Redakcja Olsztyn24 nie ponosi odpowiedzialności za treść publikowanych komentarzy.
Media społecznościowe
Olsztyn24 w Google+
R E K L A M A
Podobne artykuły
Najnowsze artykuły
Polecane wideo
Najczęściej czytane
Ostatnie komentarze
Najnowsze galerie
RSS| O Gazecie| Nasze loga| Regulamin Olsztyn24| Kontakt| Reklama| Copyright by Olsztyn 24. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Pracuj.pl