Olsztyn24 - Gazeta On-Line
Portal Informacyjny Miasta Olsztyn i Powiatu Olsztyńskiego

Olsztyn24
R E K L A M A
W E R S J A   M O B I L N A   O L S Z T Y N 2 4    P O L E C A M Y
Strona Olsztyn24 na urządzenia mobilne z ekranem dotykowym Projektowanie stron internetowych, tworzenie stron, agencja interaktywna NETTOM.com
R E K L A M A
Wydrukuj Email
Kamil | 2015-10-31 14:45 | Rozmiar tekstu: A A A

Loggerheads Theatre Group przedstawiła premierowy spektakl

Olsztyn24
Premierowy spektakl Loggerheads Theatre Group (fot. Kamil - wszystkie) | Więcej zdjęć »
„Alice in Wonderland” to nowy spektakl anglojęzycznej grupy teatralnej Loggerheads Theatre Group, działającej przy Miejskim Ośrodku Kultury w Olsztynie. Premierowy pokaz spektaklu odbył się w piątkowy (31.10) wieczór w Kamienicy Naujacka MOK.

„Alice in Wonderland” to pełen humoru spektaklu przygodowy, przygotowany na podstawie książki Lewisa Carrolla, z musicalowymi momentami. Tajemniczy dżentelmen, Biały Królik, zjawia się w życiu nastoletniej Alicji, by zabrać ją w głąb jej umysłu, do niezwykłej krainy, gdzie stoczy się walka, na jaką nikt nie był gotowy. W międzyczasie matka Alicji, zmartwiona halucynacjami córki, zabiera ją na obserwacje do placówki psychiatrycznej.

W spektaklu wystąpili: Aleksandra Frajda, Klaudia Grygo, Michał Roszko, Adrianna Sołowiej, Martyna Krawczyk, Marcelina Jarmołowicz, Adrian Wierzbicki, Weronika Ślązak, Sławek D. Wosiński, Martyna Szymańska, Julia Paszkiewicz, Marta Tomczyk, Anna Szafran, Larysa Panasiuk, Krysia Tymińska, Jakub Niedzielski i inni.
R E K L A M A
banner
Loggerheads Theatre Group to działająca przy Miejskim Ośrodku Kultury w Olsztynie grupa twórcza, skierowana do dzieci, młodzieży I dorosłych w wieku 13-25 lat, którzy znają język angielski co najmniej na poziomie pre-intermediate, mają dość ćwiczeń gramatycznych z czasu Present Perfect, a chcą, by ich znajomość języka stała się perfekcyjna.

Owocem pracy grupy są cykliczne przedstawienia anglojęzyczne, organizowane przez Miejski Ośrodek Kultury, zwykle odbywające się w Kamienicy Naujacka MOK. Jednym z pierwszych była „Opowieść wigilijna” wg opowiadania Charlesa Dickensa o tym samym tytule – najpopularniejszej bodaj historii świątecznej w krajach anglosaskich. Innym spektaklem z repertuaru grupy twórczej MOK jest „Romeo i Julia”, którego premiera odbyła się w lutym 2014 roku.

Z D J Ę C I A
G A L E R I A
Komentarze [0]
Nikt nie skomentował jeszcze tego artykułu...
Będziesz pierwszy?
Dodawanie nowych komentarzy do tego artykułu zostało zablokowane.
Media społecznościowe
Olsztyn24 w Google+
R E K L A M A
Galeria zdjęć do artykułu
Podobne artykuły
Najnowsze artykuły
Polecane wideo
Najczęściej czytane
Ostatnie komentarze
Najnowsze galerie
RSS| O Gazecie| Nasze loga| Regulamin Olsztyn24| Kontakt| Reklama| Copyright by Olsztyn 24. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Pracuj.pl